Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Február 12-én jött meg a havim és március 11-én kellett volna megjönnie. Mostanában egyre többet szédülök, hányingerem van folyamatosan és fáradékony is vagyok. Csináltam tesztet, de negatív lett. Hétfőn megyek el az orvoshoz és ott már tudnak valamit mondani, hogy baba van?
2014. márc. 13. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog látni a doki semmit. Szerintem emiatt feleselges elmenned. Amikor terhes lettem a 6. héten mentem először orvoshoz, semmit nem látott még, két héttel később már igen. Nagyon korán van még, de várj még egy pár napot és tesztelj újra. Drukkolok! :)
2014. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a kimaradt mensi után 3 nappal voltam dokinál és ezt láttuk az ultrahangon:


[link]


Kedves első tévedsz mert ha jó az Uh gép akkor már lehet látni felritkulást amiből sejthető, hogy lesz valami.

A képen az a pici fekete foltocska már 6,5cm-es babóm "lakosztálya".


Szép napot

13hkm

2014. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Babi Mami ***** válasza:
Mindenképp orvos - mert ha babás vagy, akkor az utolsó mensitől számítják, tehát az ötödik hétben vagy.
2014. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!