Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Húha, lehet, h bajt csináltam?...

Húha, lehet, h bajt csináltam? Utrogestan abbahagyása miatt akkor is megjön, ha esetleg összejött a baba?

Figyelt kérdés

első alkalom, h utrot használtam, doki írta fel, de én javasoltam neki, mert annyi pms tünetem volt ált. meg mindenféle bajom van (pco, IR, ciszták, peteérés hiány, TSH magas és főleg, h évek óta nem jön a baba) amik arra utalnak - ahogy utánaolvastam sok helyen - hogy progi hiányom van. Jobb is lett ehóban a pms, csak a cicik fájtak nagyon. a dokim ugyan at mondta, h sedjem, míg meg nem jön, de én 27 napon sedtem be ucsóra, mert másnap reggel volt kis halvány barna egyseri folyásom, amire at hittem, h meg fog jönni. Ma van a 30.nap, de még semmi, illetve megint volt reggel ilyen nagyon halovány folyás, azóta zéró, viszont a hasam görcsölget, mintha mindjárt megjönne, a hőm is elég alacsony. De most megijedtem, hogy ha volt is vmi most tuti elmegy, mert abbahagytam. mindenhol at olvasom, h csak nega teszt esetén kell abbahagyni. Nekem 27nap nega volt, azóta nem néztem.. mostanában 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim. ja és napi 2x1et nyomtam. légyszi nyugtassatok meg, h ugye nem csináltam bajt..

olyan cikinek érem ezzel felhívni a dokit..



#baba #abbahagyás #halvány barnázás
2014. márc. 17. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Na most várj, a PCO, IR, magas TSH kezelve van? Vagy mire fel szedted az Utrot? Magában semmit nem old meg, a progihiányon is csak akkor segít, ha mellette a többi rendben van és csak "rásegítés" kell. Én Duphastont szedtem, de nem szabadott abbahagynom (13ik hétig szedtem, első ilyen hónapban sikerült a baba).
2014. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Igen, tudom, hogy ha van baba tovább kell szedni. A kérdés az, h mi van, ha volt baba, csak a gyenge barnázás miatt hittem, h meg fog jönni és abbahagytam, de így meg ha volt is vmi tuti elmegy? (nem akartam tovább sedni, nehogy felborítsa a ciklusim, ha nem terhesen nyomatom a progit. csak most betojtam, h mi van, ha ettől a hirtelen abbahagyástól akkor is megjön, ha volt baba. De nem merem ezzel hívogatni a dokit, mert mostmár naon úgy né ki, h úgyis megjön, akkor meg végülis mind1, h mi volt vagy sem, nem? aj de szar, h lehet, h rajtam múlott.. ugye nem?
2014. márc. 17. 16:42
 3/22 A kérdező kommentje:
ja és nem tudom mennyi ideje volt neked, de esetleg emlékszel, h mikor teszteltél pozit? vagy miből tudtad meg, h tovább kell szedned?
2014. márc. 17. 16:43
 4/22 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj, nem ezen múlott ha nem lesz. Én is volt,h néha elfelejtettem az utrot. Most 3 hós a lányom.
2014. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

4es vagyok

És én csak azután kezdtem szedni, h pozit teszteltem és az már jóval egy hét után volt, h meg kellett volna jönnie.

2014. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kedves új (?) válaszolók, kösi a megnyugtatást. Szóval ez azt jelenti szerintetek, hogy ha tovább szedem az utrot, akkor is megjött volna? Végülis ha a 27.nap nem mutatta ki, akkor azért nem is túl vsz., hogy lehetett bármi.. hát remélem, h igazatok van és nem én tehetek róla, h most meg akar jönni.. esetleg ha van itt vki, akinek mondott erről vmi konkrétat dokija..
2014. márc. 17. 16:50
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem jó így szedni, inkább kérdezd meg az orvost. Igaz, hogy én inszemináció mellett kaptam, de mindig csak akkor hagyhattam abba, amikor már biztos volt, hogy nem vagyok terhes. Nekem mindig vérvételt csináltak a 28. napon és ha negatív volt, akkor abba kellett hagyni, amikor pozitív, akkor folytattam a 13. hétig. Szerintem ha valóban szükséges a gyógyszer és idő előtt abbahagyod, akkor simán elmehet a baba, akiről még nem is tudsz.
2014. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Még annyit, hogy nekem nem mutatta ki az otthoni teszt a 27. napon a terhességet.
2014. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
hát ez az, kedves 7es, ez a gondolta nem hagy nyugodni engem se. Már aon vacilálok, h elkezdem újra használni a kúpot. csak az meg azért gáz, mert 3 napja nem szedem és még most se jött meg, csak halványan maszatol, meg görcsölget nem folyamatosan. szóval ez nekem totál 2 esélyes. vagy talán az lenne a legtutibb, ha megvárnám a reggelt és ha még mindig nem jött meg tesztelnék újra és attól függően döntenék vagy doki.. légyszi írjatok, h mit gondoltok, mert nekem ez óriási dilemma! Mi van, ha mégis van baba? Vagy az kizárt a hőleesés miatt?(36,4 reggel, előtte 36,6 volt nekem nem is szokott sose 36,7 fölé menni, mondjuk terhes se voltam még)
2014. márc. 17. 17:24
 10/22 A kérdező kommentje:
ja, elkezdtem egy mondatot és nem fejeztem be, szóval attól is tartok, hogy ha no baby, de 3 nap kihagyás után se jött meg, tehát lassan ürül belőlem a gyógyszer, akkor ha most megint elkezdem használni,akkor már totál összezavarom a ciklusom, mert ki tudja úgy mikor tud megjönni.remélem nem tünik hülyeségnek az egész, nekem nagyon logikus.. és köszi minden választ,nagyon jó olvasni a gondolataitokat meg a tapasztalatokat
2014. márc. 17. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!