Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra kene nem varnom a...

Mikorra kene nem varnom a menstruaciom?

Figyelt kérdés
Szerintem terhes vagyok.Nagyon szurkal a hasam es nagyon sok folyasom van,sot a mellem is nagyon erzekeny,reggel meg hanyingerem van es utana egesz nap csak ennek,faradt vagyok nagyon,szedulok.Utoljara 18an mult el,elkezdtem szedni a fog.gatlobol egy ujabb adagot,de 26an abbahagytam,iszonyat rosszul voltam tole es egy pecet se akartam tovabb szedni.3an emiatt ujbol pecseteltem ket napig,nem tudom igy a rendes menstruacionak mikor kene megjonnie.A parom elfeletkezett rola,hogy mar nem szedek gyogyszert es parszor elofordult egy kis baleset :) de vegulis megbeszeltuk,hogy akkor innentol ne figyeljunk ra annyira.
2014. márc. 18. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem igazán lehet kiszámolni. Van olyan eset is, hogy ha valaki abbahagyja a fogamzásgátló szedését, még jó ideig nem jön meg neki, vagy nem rendszeres, főleg így nehéz, hogy nem szedted végig annál a ciklusnál. Én a helyedben tesztelnék, ha nem jön meg még egy 2 hétig.
2014. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 andi9208 ***** válasza:
A legbiztosabb, ha csinálsz egy tesztet, és elmész a dokihoz., vagy egyből dokihoz mész.
2014. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ma csinaltam,mert ha a 18-at veszem alapul akkor ma kellett volna megjonnie,ha a 26-at akkor jovo het kedd,ha a 3-at akkor 30,szoval nem tudom :( de a dokim leszidott,hogy nehogy abbahagyjam,ha mar elkezdtem.Mintha nem ertette volna,hogy mennyire rosszul voltam ettol a gyogyszertol...Bedagadt a labam,szedultem es alig kaptam levegot,hanytam.Ezekre meg a hasznalati utasitasba az van,hogy hagyjuk abba ilyenkor.Amugy az volt a 2.level fog.gatlo elotte nem szedtem mar 7eve semmit.
2014. márc. 18. 11:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Feltudod tölteni a tesztet ide?


Ez melyik gyógyszer?

2014. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18-án múlt el utoljára, de mikor jött meg? A terhesség számításánál is ezt veszik alapul, nem pedig az elmúlás időpontját? Utoljára mikor voltatok együtt? Ahhoz az időponthoz adj hozzá 14 napot akkor érdemes tesztelned mert kb ennyi idő kell a beágyazódáshoz, onnantól kezd termelődni a hcg és onnantól mutatja ki a teszt is.

Sok szerencsét!

2014. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és mi lett a teszt??
2014. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!