Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra várható a menstruációm?

Mikorra várható a menstruációm?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy augusztusban rendesen megjött a mensim 13.án ami tartott 6napig. Szeptemberben mikor ugyanott körül vártam csak egy napig volt egy kis barnás folyásom. Viszont még 28.án rendesen megjött a vérzésem ami tartott október 3.áig. Most nem tudom mégis mikor jöhet meg. Vagy hogy ez mitől lehetett. Van valakinek vagy volt hasonló problémája?
2013. okt. 23. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, kicsit több információ nem ártana...


1. Ha még csak nemrég jött meg, akkor természetes, akár 1-2 év is lehet, mire beáll.

2. Ha élsz nemi életet, terhesség.

3. Ha most vesztetted el a szüzességedet, az olyan hormonokat szabadít fel, amiktől szintén késhet.

4. Ciszta

5. Stressz

6. Bármilyen betegség, gyulladás bárhol a szervezetben.

7. Valamilyen életmódváltozás. Költözés, iskolaváltás, munkahelyváltás, válás.

2013. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már 4éve menstruálok és még nem élek nemi életet. Nem hiszem hogy különösebben stresszes lenne az életem. Attól lehet hogy augusztusba majdnem lefeküdtem a barátommal? Akartuk de aztán mikor közben voltunk féltem és inkább hagytuk és csak maszatoltunk egy kicsit. Lehet hogy ettől lenne?
2013. okt. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!