Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy valami probléma...

Lehet hogy valami probléma van velem? Többi lent!

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, azóta megszakításos módon szexelünk.Eddig még nem lettem terhes.Kicsit örülök is, mert még nem olyanok a körülmények de félek is hogy valami baj van velem.Tudom dokihoz kéne menni, de előtte jó lenne valamit sejteni.
2014. márc. 19. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Kétszer olvastam el. Mi a kérdés?
2014. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát tulajdonképpen arra vagy kíváncsi, hogy miért nem estél még teherbe a megszakításos módszer miatt?

Ezzel az erővel azt is megkérdezhetnéd, hogy baj van-e veled, amiért még nem nyerted meg a lottóötöst.

Ez tiszta lutri.

Ha teherbe akarsz esni, akkor szexelj rendesen, ha meg nem, akkor védekezz normálisan.

Ha rendesen szexelsz és egy évig nem esel teherbe, na akkor lehet elkezdeni gondolkodni.

2014. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak a szerencsének köszönheted hogy nem lettél az, bár sokan szándékosan is évekig próbálkoznak mire összejön. A terhességhez nem csak együttlét kell, hanem peteérés, rendszeres ciklus, lelki felkészültség. És Ha védekeztek akkor miért kéne teherbe esned.

Azzal együtt ha nem akartok még gyereket én nem bíznám a megszakításos módszerre....

2014. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is megszakítással védekeztünk mind3 eddigi párommal (terhesség előtt - 8 év), és nem estem ilyen módon teherbe. Ha hiszed, ha nem, én is pontosan úgy gondoltam, hogy, ha elkezdünk próbálkozni, gondok lesznek, azon járt az agyam, mi van, ha valami probléma van velem teherbeesés terén.

De megnyugtatnálak: ahogy elkezdtünk próbálkozni a férjemmel, 3 hónapra rá teherbe estem, pedig még a ciklusaim is össze-visszák voltak mindig. Úgyhogy nem kell ezen aggódni, ahogy az előttem szólók is írták, csak szerencsénk volt, hogy tervezés előtt nem estünk teherbe.:)

2014. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi majdnem 2 evig megszakitasos modszerrel "vedekeztunk" a parommal, aztan elkezdtem gyogyszert szedni, es 2 honapra ra terhes lettem, raadasul ikrekkel...Pedig azt hinne az ember, hogy a gyogyszer biztos. Hat nem az. De a babaknak orulunk, es remelejuk, minden rendben lesz veluk :)

2014. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel a módserrel védekeztünk 7 éven át!! Nem mondom, hogy pikk-pakk terhes lettem, amikor már terveztük is, de az első babánk az 5., a második babáánk a 8. hónapban sikerült. Biztos, ami biztos, 2 gyerek után lemondtam erről a módszerről :D
2014. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!