Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt úgy már valaki, hogy...

Járt úgy már valaki, hogy csinált tesztet negatív, lett. Másnap megnézte és pozitív. Száradási csík volt nálatok, vagy baba? Mi a véleményetek? Ki járt már így?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Igen én jártam igy. Hajnali 4-5 körül csináltam a tesztet negatív lett, vissza feküdtem aludni reggel 8körül keltem ránéztem és már két csík volt rajta. Halvány volt a csík de rózsaszin és baba volt :) sajnos egészségügyi okok miatt el kellet vetetnem 7 hetesen :( most újra babát várok(6hetes vagyok) remélem vele minden okés lesz
2014. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de erre ne alapozz, a tesztek használati útmutatóján is le van írva, hogy x idő után fals pozitívat is mutathat is a teszt. Csinálj pár nap múlva még egyet, ha van baba egyből csíkos lesz!
2014. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így az első lányomnál, de attól még nem biztos, hogy te is így jársz, mindenesetre szorítok!!
2014. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így én is, bár én nem direktben megnéztem, csak kiesett a szemetes tetejéről, és láttam, hogy totál erős pozitív lett (előző nap 1 óra után dobtam ki, akkor semmi nem volt rajta). Nem baba volt, amikor baba volt, az első kimaradt napon lett délutániból halvány pozitív. Azt mondják, ha eleget áll folyadékban a reagens, egy idő után átitatja a tesztcsíkot, ezért is van ráírva, hogy időn túl nem értelmezhető.
2014. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam egy másik tesztet 21-ém és az 2-3 percen belül pozitív lett,de addig nem mondom biztosra még a doki meg nem erősíti,hogy baba és hogy jó helyen tapadt meg.12 hétig van egy kicsi esély a vetélésre is.Sajnos nekem már volt a 7 héten,tavaly áprilisban:(
2014. márc. 22. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!