Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mégis terhesség?

Lehet mégis terhesség?

Figyelt kérdés
Tervezett baba.Már 3 napot késik.Csináltam egy tesztet a nemvárt napján, akkor negatív lett.Ma reggel csináltam még egy tesztet, de olyan halvány hogy csak szabad szemmel látszik, fényképen egyáltalán nem.A férjem is látta viszont azt mondta szerinte olyan halvány, hogy azt nem mondaná pozitívnak. Egyáltalán nem görcsölök, szinte semmi tünetem nincs csak nagyon puffadok, és szárad a szám ami nem volt eddig jellemző.Lehetséges, hogy ilyen lassan termelődne a hcg? Volt valaki így és mégis terhes volt?
2014. márc. 19. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor mindig azt gondolom, ha tényleg baba van, hogy egy picit később lehetett a pé (1-2 nappal), mint ahogyan gondolták. A halvány pozitív reményt ad, így igen lehet terhesség! Én nagyon drukkolok neked!

Írd meg ha újra teszteltél!

2014. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én harmadik babám is halvány pozitívként kezdte amit csak én láttam és csak bizonyos szögből az ablak előtt, szóval bármi lehet, szorítok, hogy baba legyen :)
2014. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!