Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség, meg fogok bolondulni...

Segítség, meg fogok bolondulni, már 5ik napja nem tudom, h stressz, pms vagy terhesség miatt vagyok ennyire furcsán? Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Nem állandó, de gyakori mindjárt megjön érzés a hasamban, görcs nincs, csak szúrkálás. Folyásom szinte semmi, csak kevés se barna, se piros, se fehér, se rózsaszín, leginkább sárgás, de halvány néha törlésnél. Talán barack rózsaszín? nem tudom hogy írjam le. Tesztem ma reggel 27cn nega, de annyira más minden mint szokott, h nekem akkor is gyanus, h van vmi. szedtem clostit ehóban, lehet, h az okozza? És ürült ingerlékeny, labilis sírós vagyok, mint pmskor, de az nekem max 1 napig szokott tartani és egyből rá mensi. most meg már 5.napja nem vagyok beszámítható. mit lehet ilyenkor tenni. és van itt vki, akinek ez a katyvasz mondd vmit és megosztaná velem a saját tapasztalatait? köszi előre is ha írtok

2014. jan. 19. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is mikor kellene megjönnie? Ha terhes vagy is produkálhatsz előtte tüneteket, de a teszt még nem mindig mutatja ki. Várd meg a mensi napját és akkor tesztelj.
2014. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

minden nap írsz....van hogy napi 3 kérdés ugyanarról...

Meg fog jönni neked, volt halvány rózsaszínes folyásod, tuti hogy agyilag elhúzod a menzeszt...ismerek ilyet aki nem akarta hogy megjöjjön és 3-4 napot elhúzta így.

Már sokan írtuk neked hogy NYUGI!!!!!

2014. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, vsz igazad van, és köszi, h azért még ilyen türelmesen válaszolsz, épp ez az, h nem bírok lenyugodni és igazad lehet, h talán pont ezzel okozom a késést. vagy azt, h ilyen nehezen akar megindulni. hát igen, a negatív teszt nem véletlen nem pozitív.. azért nagyon köszönöm és elnézést, nem akartam teleírni a világot, nem tudom mi ütött belém, tényleg totál kész vagyok
2014. jan. 19. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:

17.31-es vagyok.

Tudom milyen nehéz hidd el. 3.babánk jött most össze :) De novemberben elvetéltem 5 hetesen :( Decemberben újból rágörcsöltem a témára de januárban nem. Most 16.-án nem jött meg, azóta 3 pozi tesztem van.

első 2 kisfiunk az első hónapban összejöttek. a 3.babával tavaly július óta próbálkoztunk. Novemberben elmaradt egy mandulaműtétem vérszegénység miatt!Másnap nőgyógyászhoz mentem és mondta hogy polipom van, műteni kell. Utána november 15.-én teszteltem pozit de 1 hét múlva elöntött a vér, elment.... Doki szerint a polip közbeszólt, amúgy is elvette volna a babát mert nem tudott volna fejlődni rendesen.... 2 hét múlva méhfeltöltésen voltam, azt mondta nem kell műtét, kitisztultam és még a polip is kijött...Mondom Hurrá!

Decemberben megjött rendesen. Majd 3x voltunk együtt összesen(dec.28, dec.30 és január 03.) és most nem jött meg. Nem agyaltam, csak megnyugodtam. Mondtam magamban ha jön jön.

Mióta próbálkoztok? Ne idegeskedj, mert a stressz hat az agyalapi mirigyre és az gátolja a megtermékenyítésért felelős hormonok termelődését. Nemhiába van nem egy olyan sztori hogy több évig próbálkozik egy pár, semmi eü probléma és mégsem jön....Mikor lemondanak róla és elgondolkoznak az örökbefogadásról akkor meg láss csodát terhes lesz a nő. Na ez magyarázza amit leírtam.

Neked is lesz babád ha eljön az idő.

Sok sikert neked és kitartást!!

Edina

2014. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves Edina, nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat, hát a helyzet nem rózsás, mert bár elég későb érő típus vagyok, de már 27 leszek nemsoká. vagy 5 éve próbálkozunk, elvileg a pcon, inzulinrezisztencián kívül nincs oka, h miért nem jön. Igazad lehet a stresszelés, görcsölés témában, elég lelkis, parázós alkat vagyok, ez sokmindenben gátol, de azért nem ejtettek a fejemre, csak belül rágódom sokat az igaz. viszont most nagyon úgy érzem, h ezt nem bemesélem vagy kitalálom, hanem vmi más, csak sajnos attól kezdek nagyon félni, h ha nem egy kisbabát nevelgetek, akkor egy jó nagy cisztát, mert áll. a closti okozhat ilyet, a ciszta meg okozhat ilyen mensi késést meg egyéb furcsa tüneteket. Azért nagyon más most, mert már 6. napja! tisztára nem vagyok normális, folyton veszekszem vagy sírok, kész idegroncs vagyok, ez rám max mensi előtti nap szokott jellemző lenni, de nem ilyen sokáig. Plusz volt napokig erős gyomorégésem, gombóc a torokban (meg olyan teltség érzet, mintha lenyeltem volna egy két féltéglát), nagyon kevés barna tegnap, éjjel semmi, ma reggel még egy kevés, de az már halványabb barna és alig. Mensinek egyre kevésbé érzem a jelét. max a cicimen, de nem nőttek óriásira. ma reggelre mondjuk leesett a hőm, de korábban mértem 1-1fél órával mint máskor (görbém nincs, csak 1 hete nézem). Nappal többször szokott felugrani 37,2-3-4re, amit meg is érzek, h magamhoz képest "tüzel" a fejem.Közben meg fázom nagyon.És totál kelekótya vagyok már 6.napja, mint aki nem itt jár.meg olyan sápadt vagyok, mintha beteg lennék. de nem vagyok. legalábbis nem tudok róla. Mostanra semmi folyás, nekem pedig ha egyszer jön bármi, aminek kis színe van, onnantól görcsök és pár órára rá mindig meg is jön rendesen. a ciklusaim 25-26-27 naposak, de volt már 28is nagy ritkán. ma tartok a 28. napon. nem tudom, én úgy érzem, h vmi itt van, csak egyre jobban félek, h ha nem baba, akkor vmi baj. Ha nem jön meg addig, sztem holnap tesztelek még egyet a bizti kedvéért. hülyeség?
2014. jan. 20. 12:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez vicces, hát 10 évet lazán letagadtam.. bocsi, elírás, sajna 37 leszek mindjárt..
2014. jan. 20. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:

megint én vagyok:

Mostmár én is kíváncsi vagyok, de tényleg. Nem hülyeség tesztelni, miért lenne az?

Kívánom neked hogy pozitív legyen.

Nekem a vetélés előtt volt ilyen barnás maszatolás féle hol több hol kevesebb. Remélem neked nem valami bajt jelez. Bár a dokim azt mondta, hogy a menzesz előtti barnázás ha 2-3 napig fent áll akkor az hormonproblémát jelent. Nekem nincs ilyen gondom, csak megkérdeztem tőle.

Reggel tesztelj ha addig nem jön meg normálisan. esküszöm drukkolok neked!!! :)

Edina

2014. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Edina, köszi, h drukkolsz nekem, hát én is magamnak. (a hőm egész nap 37,2 körüli, érzem is a hőemelkedést, de reggel sose,úh nem hiszem, h ez mérvadó). hát nem tudok semmit mondani, szeretnék már újra önmagam lenni vagy ha ezt nem lehet, akkor legalább tudni, h nincs semmi bajom...
2014. jan. 20. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
szia. Edina vagyok. na mi újság?????
2014. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia kedves Edina! köszi az érdeklődést, csak azért tűntem el, mert egy projekten dolgoztam, ami lekötötte minden időm, figyelmem. Hát sajnos 29.napra megjött, elég erősen, sötéten, darabosan, szóval el tudom képzelni, h volt vmi, csak nem maradt meg. Bocsi ha undi lesz, de szóval még a szaga is más volt. (Egy 6 gyerekes barátnőm mondta egyszer, h mikor egy babát elveszített, neki is ilyen fura szagú volt a "mensi"-je, meg darabos. hát nagyon remélem, h nem a stressz miatt alakult így, őszintén szólva nem is tudom, h a munkám miatt voltam ilyen ideges, vagy pont azért mert annyira furán éreztem magam. Csak a tanulság miatt írom még le, mert hátha vkinek majd jól jön a tapasztalat, hogy visszakerestem az előző closti kúra idejéről amiket akkor írtam és nagyon hasonlóan éreztem magam, meg akkor is ilyen nagyon nehezen akart megjönni, szóval az is lehet, h csak a gyügyszer okozta az egész furcsaságot. meg a héten megyek nődokihoz kontrollra, h megnézze uh-on hogyan hat a gyógyszer, érleli-e szépen a petéket illetve nem csinált-e cisztát. Ha ott lesz vmi érdekes még megírhatom, ha vkit érdekel.
2014. jan. 30. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!