Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély arra hogy valaki az első próbálkozásnál teherbe essen?

Figyelt kérdés
Mivel lehet elősegíteni a teherbe esést? Mik azok amelyek esetleg gátolják? Minden érdekel :)
2014. márc. 19. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre összejött, de végül elment. Aztán 2 hónap múlva megint sikerült. Nem tudom mi ami segít, én gyertya állásban voltam szex után, de ennél többet nem csináltam. Illetve még annyi, hogy én amikor észleletem a tojás fehérje folyást elkaptam a párom. :D
2014. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Czeizel Endre szerint egy egészséges párnál átlagosan 4 hónap a teherbeesés. És fontos szó az, hogy "átlagosan".

Nyilván van, akinek egyből, valakinek meg csak 8 hónap múlva.

2014. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Rengeteg oldal van arról, hogy mi segíti és mi gátolja.

Írd be a gugliba, hogy teherbeesés gyorsan vagy könnyen, és kiad egy csomó oldalt.

2014. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekünk sikerült :)
2014. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekünk kétszer sikerült...egyszer egy alkalommal nem védekeztünk, a másodiknál pedig eldöntöttük,h jöhet és köv. hónapban már nem jött meg..mi semmit nem tettünk érte a védekezés nélküli szexen kívül..
2014. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Negyedikben sikerült.
2014. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lehet, csak fontos, hogy ne stresszelj rá! Ne akard görcsösen, ne úgy legyetek együtt, hogy na most muszáj, hanem csak akkor amikor szeretnétek!

Mi azaz én nagyon rágörcsöltem, így "csak" harmadszorra sikerült, de az is valami :) akkor mar nem akartam görcsösen azaz teljesen elterelte más a figyelmemet (szerencsére) :))


10 hKm

2014. márc. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elsőre,második gyerekem 10utan.

Az elsőnél csak siman egyutt voltunk 10-12-14.napon (is),amikor a legvalószínűbb volt,hogy sikerüljön.

2014. márc. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:második 10honap utan,bocs ez lemaradt
2014. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekünk sikerült elsőre, ráadásul duplán, mert két petéjű ikreket hoztunk össze, de sajnos nem maradtak meg, missed ab lett a vége, bár nyilván nem azért, mert rögtön sikerült. Jövő hétre várom a mensit, utána próbálkozás újra, reméljük megint ilyen gyors lesz :)

Amúgy nem tettünk érte semmi különöset, kb. kétnaponta szexeltünk, meg nem keltem föl rögtön szex után, fekve maradtam kb. 20 percet, és ennyi.

Egyáltalán nem lehetetlen, hogy rögtön összejöjjön, szóval hajrá, szeressétek egymást, szexeljetek, ha minden jól megy, más nem kell hozzá :)

2014. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!