Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély arra hogy valaki az első próbálkozásnál teherbe essen?

Figyelt kérdés
Mivel lehet elősegíteni a teherbe esést? Mik azok amelyek esetleg gátolják? Minden érdekel :)
2014. márc. 19. 19:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :) remélem mi is olyan szerencsések leszünk hogy hamar jön a picike :)
2014. márc. 20. 19:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekünk sokáig nem volt szabad egy baleset miatt még próbálkozni sem, aztán az első éles hónapban összejött. Pedig én elég görcsölős vagyok, de úgy gondoltam, hogy mivel már mindketten egészségesek vagyunk és egészségesen is élünk, tuti össze kell jönnie.
2014. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhesség után, az első próbálkozós hónapban, tegnap pozit teszteltem. Úgy, hogy csak egy petevezetékem van. Majdnem dobtam egy hátast a meglepetéstől. Remélem minden rendben lesz, egyelőre nem élem bele magam.
2014. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
1 hónapban 20 % az esély a teherbeesésre. Keres rá 20 % a pearl indexe. Mi 8 hónapja próbálkozunk és még semmi. Én is azt hittem hogy majd elsőre összejön de rá kellett jönnöm hogy ez nem ilyen egyszerű.
2014. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél változó. Van akinek elsőre sikerül van akinek pár hónapos próbálkozás után,egy nagyon jó barátnőmnek 2,5év után sikerült,elvoltak orvosnál egyiknél sem találtak semmi problémát és az orvos megmondta nekik,hogy azért nem jön a baba mert a nőnek semmi nem jár az eszében a babán kívűl,iszonyatosan rágörcsölt a dologra és ezért nem esett teherbe.Mire úgy állt hozzá ,hogy nekik már nem is lesz,hoppá sikerült is most 11hetes kismama :) Tehát fontos,hogy ne görcsölj rá,sem arra ,hogy jaj szivem gyere szexelni mert csak így lesz baba,ezt sem szabad erőltetni,legyetek együtt mikor csak úgy jön de ne kőtelezően mert az sem biztos ,hogy segíti a baba jövetelét. Mi is próbálkozunk,ez az első hónapunk ,remélem sikerül azért pár hónapon belül ,ha ez az első hónapba nem sikerül ne keseredj el ,majd sikerül a következőben,ami késik nem múlik :) Pozitiv dolgok járjanak a fejedben,ne csüggedj ha nem sikerül már most,sok sikert kívánok és mindenképp írd meg ha jön a baba :)
2014. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En mult honapba vetettem ki a spiralt,meg kellett varni azelso mensit ami az utan 1 hettel volt,most 2 napja mar 3 tesztem pozitiv,el se akarom hinni :-) annyit tettunk erte hogy kiszamoltam mikor lesz peteeresem es azelott 3 nappal voltunk egyutt (de a szex elott 4 napig nem voltunk egyutt hogy tuti erett spermak lgyenek) es a szex utan nekitamasztottam a labaim a falnak es ugyesen el is aludtam ugy,reggel arra keltem faj mindenem de megerte :-)
2014. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!