Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néha éles, szúró alhasi...

Néha éles, szúró alhasi fájdalom, vagy erősen feszülő alhas jelezhet babát? Tesztelni még korai.

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ezek voltak a kezdeti ovulációs tüneteim, ami másnapra és harmadnapra már csak petefészekben volt érezhető, ciklus 20-22. napjain. Ha korai tesztelni, akkor szerintem ezek nem terhességi tünetek.. Bár vannak, akik érzik a beágyazódást, de nem mondanám biztosra, hogy az lehet.
2014. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 4-5 napja érzem ezt időnként, ovum kb 12 napja volt. 4-5 nap múlva nem kellene megjönnie, sajnos tökéletesen pontosan nem tudom kiszámolni. Nagyon izgulok, drukkoljatok! :)
2014. márc. 20. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 12 napja volt ovud, ezek a tünetek mégiscsak jelezhetnek babát, én toltam el, azt hittem messzebb van még a nem várt. Akkor szorítok Neked!!:)
2014. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok. Látom ez egy friss topik, gondoltam megkérdezlek titeket... Utolsó mensi február 21. Március 5.-én és 7.-én voltunk együtt párommal. Holnap lenne a nem várt napja, de 4 napja fájdogál a mellem, a reggeli hőm felugrott 37,1-re némi hányinger kíséretében. ( Volt egy elhalt terhességem, annál is korán jelentkezett a mellfájás), de most hol elmúlik, hol érzem. Szerintetek tesztelhetek holnap, ha addig nem jön meg? :)
2014. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mellfeszüléssel, de inkább úgy mondanám, hogy mellfájdalommal kezdődtek a tüneteim. Már nem várt előtt megvolt. Szerintem (rendszeres ciklusok esetén)tesztelhetsz egyet holnap már.
2014. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Negatív :(
2014. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen érzésem van az ovulációnál szinte mindig. Tudom, hogy ilyenkor van peteérésem.
2014. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!