Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom, mitől?

Alhasi fájdalom, mitől?

Figyelt kérdés

Utolsó menses júli 30.-án volt.Rövidebb volt mint szokott.Mikor elmúlt,akkor kezdődött(4 napja) tompa alhasi fájdalom,ami kisugárzik a derekamba és a lábaimba.Ugyanolyan mint amikor meg szokott lenni.Most is azt érzem,hogy mindjárt megjön.

Mitől lehet ez? Baba vagy mióma?



2012. aug. 6. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
baba hogy lenne,ha július 30.-án volt meg?
2012. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a mióma meg nagyon erős vérzéssel és fájással jár együtt.

De menj dokihoz, az a tuti.

2012. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet egy fertőzés is, menj nőgyógyászhoz, ő pontos választ fog adni.
2012. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baba biztos nem. Azon kívül, hogy valami más, itt nem fogunk tudni tanácsot adni, minél előbb menj vele orvoshoz. Mióma éppen lehet (nem jár vérzéssel, sőt, van akinél semmi panaszt nem okoz, van akinek évekig miómája van, mielőtt panaszt okozna...), de ezer másik dologtól is lehet. Legjobb lenne, ha nem magadat próbálnád diagnosztizálni és találgatni, mert az nem vezet sehová.
2012. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tegnap voltam nődokinál, ő sem tudja miért lehet. Ma voltam vérvételen. Majd csak kiderül.
2012. aug. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!