Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki 40 éves...

Van itt olyan aki 40 éves kora után szült, milyen plussz vizsgálatokra volt szükség?

Figyelt kérdés
Nem izgultatok hogy beteg lesz a baba?
2014. márc. 23. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen korban lassan már unokázni kellene,nem pedig babát vállalni aki vagy egészséges lesz vagy nem!Nem beszélve a hatalmas kor különbségről!
2014. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én nem támogatom a 40-en túli szülést.Felelőtlenségnek tartom.Csak abba gondolj bele,milyen ciki lesz annak a szerencsétlen gyereknek,hogy az éretségijén a nagypapa és nagymama korú szüleivel kell villogni nem pedig a 40-ssel....Sőt ha valami bajotok lesz ki neveli fel a szerencsétlen gyereket?Talán a testvérei?

Nálunk Anyum 41 évesen tavaly februárban majd szeptemberben is teherbe esett és el is ment mint a 2 baba a 8-dik héten.Gondolkozz el ezen és felelősségteljesen dönts!!!!!

Egy kivétel van amikor nem számít a kor ha még NINCS gyereked,akkor megértem,de egyébként felelőtlenség!!!!

2014. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia:-)Hát frankón nem a kérdésedre kaptál választ,de előítéleteket és hogy ki mit gondol róla azt igen.Kit érdekel más véleménye,mindenki saját maga dönti el,hogy mikor akar babát.

16 hetes korig genetikai vizsgalatoksat végeznek.12 hetesen csinálják az elsőt és 3 D ultrahangra is küldenek.Megnézik hogy a méretek alapján van e eltérés és utaló jel rendellenességre.Én azt mondom hajrá és bátran vágjatok bele.Én 41 éves vagyok és mi is most szeretnénk babát.Az orvosom is támogat és azt mondta nincs akadàlya.A dokim felesége is 39 éveden edett teherbe

2014. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, ez kedves Tőled. Tényleg nem a kérdésemre kaptam választ, de sebaj :-)

Amúgy Nekem is azt mondta a dokim, hogy egészségesebb vagyok mint sok fiatal, úgyhogy mindent bele :-)

2014. márc. 25. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!