Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy, hogy...

Volt már valaki úgy, hogy babáról álmodott és abban a hónapban teherbe is esett?

Figyelt kérdés
Fura álmom volt tegnap este egy nagy hajú kislány babáról akit a karomban tartottam és olyan volt mintha kórházban lettem volna.Soha nem álmodtam még babákkal ezért volt furcsa az álom.
2014. márc. 23. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem álmodott babával, amikor teherbe estem, pedig nem is terveztük, így nem is foglalkoztatta a kérdés.
2014. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem álmodtam róla, viszont a mostohaanyám igen.

Azt, hogy megérkeztünk hozzájuk, kezemben egy sárga ruciba öltöztetett újszülöttel, aki október 7-én született.:) Mindezt januárban mesélte, amikor még nem tudtam, hogy babát várok. Akkor fogant meg a fiam, éééés október 7-én született meg!:) Van ezekben valami..

2014. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elég furcsa ez a megálmodás:)Remélem nálunk is lesz baba:)

Nektek meg gratulálok :)

2014. márc. 23. 18:49
 4/13 anonim ***** válasza:

nagyon jó lenne, én is álmodtam a hónapban babásat :))

Sajnos a párom napokig lázas volt pont az ovu idején, szóval... :/

2014. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod az arcát is, hamarosan babát vársz :) Én is megálmodtam, nekünk se jött össze ovukor az együttlét, mégis összejött a baba, utolsó, üzenem neked, remény mindig van :)
2014. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Láttam az arcát :).Nagyon jó lenne már elég régóta vágyunk rá és pont ebben a hónapban döntöttem el,hogy nem figyelem magam,nem mérek hőt...azt se tudom mikor kellene megjönnie(kusza egy kicsit a ciklusom,pedig minden rendben van).Azt se tudom mikor volt pém:).Na de várom már,hogy ne jöjjön meg :)

4-es szurkolok Neked is,hogy legyen baba és akkor együtt babázhatunk :)

2014. márc. 23. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi egymást álmodtuk körbe a családban:) Férjem bátyjáéknál elment egy baba néhány hetes terhesen. Utána kb. 1 évvel álmodtam azt, hogy babájuk lesz. Mikor meglátogattam őket, mondta a párja, hogy azt álmodta, babánk lesz. Én meg mondtam, hogy én azt álmodtam, nekik lesz babájuk. Nagyjából ebben az időszakban álmodtam azt is, hogy párom húgának babája lesz. Ezek után kb. fél évvel a báty párja tényleg teherbe esett. Erről elég hamar értesültünk. 2 hónap múlva férjem húga is bejelentette, hogy csinált tesztet és terhes. Nagyot néztünk a férjemmel, ugyanis már napok óta késett a menzeszem és tervben volt, hogy veszünk tesztet. Még nevetgéltünk is, hogy mi lesz, ha kiderül, hogy én is terhes vagyok...Na másnap megcsináltam a tesztet, amiből kiderült, hogy igen. Párom húgáék állítólag 3 éve nem védekeztek, mi meg 1,5 éve próbálkoztunk hiába. Szóval nem is tudom, hogy hoztuk össze ilyen egyszerre:D Anyósom azóta azon gondolkozik, hogyan klónoztathatná magát, mert elég messze lakunk egymástól. És ráadásul férjem húgával szinte egy napra vagyunk kiírva. Én április 3-ra, ő március 29-re. A férjem bátyjáéknál már megszületett január végén a kicsi. Ja, és ha már álmoknál tartunk: mi nem siettük el a bejelentést. Egyrészt azt akartuk, hogy legyen csak még 1-2 hónapig férjem húga a középpontban azzal, hogy terhes, másrészt mi meg akartuk várni a 3. hónapot a bejelentéssel. Amikor aztán elmondtuk, férjem húga sírva ugrott a nyakamba és elmesélte, hogy a férjem bátyjának a párja azt álmodta, hogy mi is babát várunk, csak még nem mondtuk el:D
2014. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sziasztok, 4. vagyok :) ma éjjel még több babás álmom volt, nem tudom, hogy a kérdés olvasásának hatására, vagy valami más lehet a dologban... ciklus végén visszajövök megírni! :D
2014. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon komoly kis történetek :)!Egy kis reményt adtatok így 3 év után :).

4-es szurkolok nagyon Neked.Mikorra nem várod?

2014. márc. 24. 19:08
 10/13 anonim ***** válasza:
szia kérdező, mi a helyzet veled, ha még figyeled a kérdést? Nekem megjött :( őszintén szólva elég stresszes hónapom volt, szóval lehet jobb is ha egy nyugodtabb hónapban dönt úgy, hogy jön :) - 4. voltam
2014. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!