Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a honapban nem vot ovu?

Ebben a honapban nem vot ovu?

Figyelt kérdés
Mindig egyertelmu jelei voltak, most a vart idopontban semmi.elotte 3-4 nappal es utana 1 nappal volt aktus,marmint a szokasos idohoz kepest.ha a a megelozo egyuttletbol terhes maradtam,akkor az okozhatta,hogy nem volt tunetem,vagy egyszeruen kimaradt?
2014. márc. 4. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Előző együttlétből terhes maradtál akkor akkor volt ovulációd. Ha nem, akkor meg hogy mikor van, nem minden ciklusban érezni, még ha nálad sokszor egyértelmű jele is van. Valamikor megérezzük, valamikor nem. Nem kell arra gondolni hogy nem volt ovu azért, mert most nem érezted. Néha elég egy vitaminkúra, vagy valamilyen tea, aztán lehet nem érzel semmit. Vagy ellenkezőleg. Én hogy elkezdtem vitamint szedni, na meg persze próbálkozni a babával, mindent érzek :) A lényeg hogyha eddig mindig volt ovud, szerintem most is volt, csak nem érezted meg. Ha meg akarsz mondjuk bizonyosodni, mérj reggel hőt, ha magas akkor valószínű túl vagy rajta. Ha alacsony akkor most lesz. Ha közepes, akkor bizonytalanság marad. Drukkolok ha babát szeretnél! :)
2014. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!