Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszul csinálom, hogy főleg...

Rosszul csinálom, hogy főleg peteérés környékén próbálunk együttlenni? Akiknek gyorsan összejött a baba/kistesó hogyan volt?

Figyelt kérdés
Eddig 10-15.nap között lettem terhes,egyszer elsőre,utána sokára.26-28napos ciklusaim vannak.Próbaltam figyelni,hogy a 8-10.nap utan legyünk együtt többször a 15.napig.Kb ilyenkor érzem nagyon erősen az ovus fájdalmat is.Viszont ciklus második felében ritkábban vagyunk együtt.Jó ez így?
2014. márc. 27. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig en is ezt csinaltam, mire az orvosom elmondta, hogy igy nem jo. Nekem igaz 28 es32 naposak a ciklusaim. Most a 15 ciklusnapin, meg nem volt meg az ovum ezt uh latta, de mar szep 2 centis tuszo volt. Azt mondta innen egy hetig legalabb ketnbaponta hazaselet. Most igy csiunaljuk.

Mi lkecsusztunk a dologrol.

2014. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Marmint eddig nem csiptuk el az ovut. Most majd aprilisban kidetul.


Elso voltram.

2014. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!nekem uh alapjan igazoltan 14.napon megvolt az ovukaciom,és érzem is,hogy onnantól nem faj a hasam..igy nem hiszem,h később lenne.

Meg en ugy tudom,hogy célszerű elotte levő 2-3napban együttlenni,hogy oda érjenek a katonák.Ezek alapjan meg elvileg jo kellene hogy legyen a 10-14.nap közötti együttlét.

Persze nem csak ilyenkor,és a babaért vagyunk egyutt (mert ez is fontos szerintem) csak ilyenkor tudatosabban figyelek ra!

2014. márc. 27. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi mindkét kislányomnál a mensi elmúlásának napjától 2 naponta voltunk együtt a férjemmel és mindkétszer első próbálkozásra megfogantak a babák. Én néztem az ébredési hőmérsékletemet is, így láttam mikor történt meg az ovuláció, onnantól már nem volt muszáj tartani ezt a 2 naponkénti együttlétet, csak ha volt kedvünk hozzá. :)

Ezzel a módszerrel tuti nem lehet lecsúszni a peteérésről, mert mindig vannak "harcra kész kiskatonák" a petevezetőben, akik a megérett petére várnak. Viszont így nagyobb valószínűséggel lesz kislány. Ha inkább kisfiút szeretnétek, akkor peteérés napján célszerű együtt lenni, előtte nem. :)

2014. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 28 naposak a ciklusaim,a 14. napon van szinte mindig ovum,mi a 12. napon voltunk egyutt de ugy hogy az egyuttlet elott 4 napig egymashoz se ertunk hogy erett spermiumok legyenek,mert ha nem azok akkor folosleges a probalkozas,nem tudjak elvegezni a dolgukat. A szex utan fol a labakat a falra es minimum fel ora ugy,de en ugyesen elaludtam foltett labakkal. Mensi elott 4 nappal pozitivat teszteltem,igy elsore osszejott a kisteso is :-) 4+5 hkm drukkolok
2014. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!