Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ilyen a görbém? Nagyon...

Miért ilyen a görbém? Nagyon rosszul néz így ki? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A melleim duzzadtak maradtak előző ciklusból, és fájnak is. Egyfolytában úgy érzem bármelyik pillanatban megjöhet, kicsit enyhébben, de úgy fáj mint mikor menstruálok.

Volt már valakinek ilyen? Mi bajom lehet?

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. márc. 27. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
El kellene menned nődokihoz, mert ez valószínűleg vagy hormon zavar, vagy ciszta.
2014. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonló görbével várom a rákszűrés eredményét a méhemben találtak egy cisztát, bár mensi után pozitívat teszteltem, ezért mentem el
2014. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Február 26.-án voltam orvosnál, akkor volt szűrésem is, ami negatív lett. A doki azt mondta a lehető legjobb az eredményem. Akkor nézett UH-val is, azt mondta minden rendben. Azóta persze eltelt egy hónap, lehet ennyi idő alatt is kialakul egy ciszta?

Kedves utolsó! Szorítok Neked! Remélem minden rendben lesz!

2014. márc. 27. 15:33
 4/8 szibi1 válasza:
Szia! Látom csináltál ovutesztet! mennyire volt erős a vonal? Vagy egyáltalán nem volt másik csík? szerintem egyébként nem néz ki nagyonrosszul a görbéd :)az ovu előtti szakaszban ugrálhat, aztán ovu után beáll.
2014. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

Időrendben a tesztek: az alsó a tegnapi.

Ovulációra nem is gondoltam, nem volt tojásfehérjés nyákom sem. Viszont ma reggel m

2014. márc. 28. 10:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval reggel 36,7 volt a hőm.
2014. márc. 28. 10:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Írtad pozitívat teszteltél. Baba is van?
2014. márc. 28. 10:03
 8/8 szibi1 válasza:
sztem várd meg a ciklus végét, hogy rendeződik-e. ha nem akkor menj el dokihoz.
2014. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!