Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet? Megtermékenyülés...

Baj lehet? Megtermékenyülés lehetséges? Folyás milyen szokott lenni, vagy inkább száradás van terhesség alatt?

Figyelt kérdés
5 napja dolgozunk még csak a babán, de ma úgy keltem szúrt a derekam, és most már jobban fáj a hasam alja. Mindig védekeztünk és nem volt ilyen panaszom. Sok mindent olvastam itt és össze zavarodtam minden kérdésbe más hogy volt le írva. Lehet hogy összehoztuk és ennek vannak tünetei ?
2014. márc. 27. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. A beágyazódás 7-10 nappal az aktus után kezdődik csak! Addig csak "kóvályog" benned két egyesült sejt, ami semmilyen hatást nem gyakorol a szervezetedre, nincs tünete.


Valószínűbb, hogy valami fertőzést szedtél össze.

Eddig hogy védekeztetek?

2014. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak is óvszerrel 6,5 éve mindig. Pedig nem beképzelem fáj :( Orvoshoz se tudok most menni mert nem tartózkodom otthon de idegesít. Mikor együtt voltunk másnap fájt most nem voltunk tegnap együtt de fáj.
2014. márc. 27. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet peteeresed van. Hol tartasz a ciklusban?

5 nap utan semmilyen tunet nincs.

2014. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól gondoltam.

Valószínű, hogy a párodnak kezeletlen fertőzése van. Rengeteg olyan nyavalya van, ami a férfiaknál tünetmentes, nőknél viszont azonnal panaszt okoz. Eddig nem kaptad el, mert óvszereztetek, de most rögtön.


Menj orvoshoz, vetess kenetet, ha kiderül hogy mi, kezeljétek a párodat is és addig megint óvszer!

2014. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam egy ovulációs kalkulátort itt interneten, március 9 én volt meg a menstruációm 28 napos a ciklusom és a teszt szerint 23 án volt ovulációm. Most 6-án kéne meg jönnie a kalkulátor szerint. De nekem mindig 9 én jött meg. Elnézést hogy ilyen kérdésekkel traktálom magukat. Csak jelenleg külföldön vagyok ki jöttem páromhoz 1 hónapra és itt nem tudok el menni orvoshoz. Már egyszer voltam terhes csak elvetéltem és kicsit félek.
2014. márc. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!