Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam éves nőgyógyászati...

Ma voltam éves nőgyógyászati vizsgálaton és a doki szerint megnagyobbodott a méhem és a méhszájamról is mondott vmit az asszisztensének. Azt mondta várjam meg a menzesz napját de ha nem jön meg teszteljek? Lehetséges a terhesség? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

27 napos a ciklusom.30.-ára nem várom!A ciklusom 6. és 7. napján voltunk együtt,meg a 17.-en.Volt 1 éve egy vetélésem,akkor 3 hónaposan vesztettem el a babám....Első terhesség volt és 4 évet vártunk rá...Esetleg közületek vkinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?És tényleg baba volt belőle?Nagyn izgulok!..

Szokásos menzi előtti cicifájásom van.És gyomorégésem.De ennyi...


2014. jan. 24. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A megnagyobbodott méh utalhat terhességre, de az orvosod azért nem mondott semmi konkrétat, mert nagyon gyakran megtörténhet, hogy elindul valami, de a menzesszel távozik is. Ilyen gyakran előfordul , legtöbben nem is tudnak róla.


Ezzel nem ijesztgetni akarlak, csak nem szeretném ha csalódnod kéne. Ettől függetlenül tiszta szívemből kívánom neked, hogy a megnagyobbodott méhet egy pozitív teszt, majd szabályos petezsák, és dobogó szívű embrió kövesse, végül pedig egy egészséges kisbabának adj életet szeptember végén vagy októberben :)

2014. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De szép lelked lehet kedves első válaszoló! :)


Egyébként én is ugyanazokat kívánom neked, mint az előttem szóló! :)

2014. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok!Egyenlőre még ugye várok,de tegnap és ma találtam a bugyimon 2 barnás kis foltot.Ennyi.De ha meg fog jönni,akkor már holnap barnázni fogok rendesen,mert ez mindig úgy szokott lenni,hogy menzesz előtt 3 nappal mindig barnázok!
2014. jan. 26. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? :)
2014. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!