Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 2-3 nappal a...

Mensi előtt 2-3 nappal a leereszkedett méhszáj arra utalhat, hogy teherbe estem, vagy inkább az ellentétére?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 18:39
 1/7 anonim válasza:
Szia. Sztem meg fog jönni. De tudod míg nem jön meg addig van remény
2014. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább arra, hogy nem jött össze :( sajnos nekem így volt múlt hónapban.
2014. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Petra128 válasza:
hat nem tudom en ismerek egy not akinek total lennt volt es baba lett es amikor napokig fennt volt kemeny volt mint az orrhegye akkor meg megjott neki....neked is felig meddik lent van viszont kemeny...es mara holnapra nem varom....izgulhatunk egyutt...te mikorra nem varod?
2014. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mi is most probálkozunk. Ugyhogy izgulhatunk együtt. Én hétfőre nem várom.Hőt ti mértek?
2014. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Petra128 válasza:
na csajok valami fejlemeny esetleg?nekem meg mindig nem jott meg de a hom leesett szal szerintem nem sok remeny van.....de azert meg mindig nem adom fel....:)nalatok??
2014. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem semmi, tegnap-ma kellett volna jönnie, de csak görcsölgetek. Lent van már 1 hete és mintha nyitva lenne :/ holnap tesztelek
2014. márc. 30. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett nektek?
2020. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!