Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy aggódom? Lehetsé...

Normális hogy aggódom? Lehetséges hogy sikerült is összehoznunk?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt volt egy vetélésem ami nagyon megviselt. Most 1 hete újra kezdtünk próbálkozni hogy legyen egy baba. De alhasi fájdalmam vannak, görcsölő érzés. Nagyon félek hogy megint el megy. A nem várt nap 7-dike fele lesz. Ha össze hoztuk, normális lenne ilyen tünetek? Tesztet nem akarok csinálni. Megvárom a nem várt napot.

2014. márc. 28. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hanyadik dpon vagy? Egyébként normális az alhasi fájdalom. Engem szinte végig kísér, 25 hetes vagyok már, de eddig minden rendben volt minden vizsgálatkor! Még korai is lenne nagyon a tesztelés! Majd írj, ha teszteltélj, és nyugi!! Nem szabad ennyire félni, csak rosszabb lesz! De még korai lenne bármit is érezni, ha 7-re nem várod. Nézed a hőd, vagy valamivel figyeled a peteérést?
2014. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából 1 hete vagyunk együtt de már ez előtt is gumi nélkül voltunk együtt csak mielőtt elment volna kivette. Ez körülbelül 2-3 hete megy így. És 23-án úgy döntöttünk hogy szeretnénk babát. Március 9-én volt meg utoljára a menstruációm. Változó mindig a ciklusom is de 28 napossal számoltam egy ovulációs kalkulátort ott azt mutatta hogy 23-án lenne peteérésem akkor is együtt voltunk. Lehet hogy csak idegeskedem, de annyira félek nagyon megviselt a vetélés 2 éve történt de mai napig bennem van. Próbálok nem gondolni rá de mintha belém rögzült volna.
2014. márc. 28. 15:42
 3/3 A kérdező kommentje:
23-án volt *
2014. márc. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!