Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve volt egy teherbeesésem...

Egy éve volt egy teherbeesésem, de sajnos nem tudtuk vállalni. Azóta egyszer sem védekeztünk és mindig belémélvezett de sajnos nem sikerült összehoznunk egy babát! Mi az oka? , talán az elvetetés? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz! Mondd el neki ugyanazt ,amit itt, szoval hogy mar egy eve probalkoztok, mindig beled megy es megsem jott meg ossze a baba. O ezek alapjan gondolom majd csinal hormonszintmerest, meg ilyesmit, hogy egyaltalan van-e peteeresed. (Nem szoktal ovulacios tesztet hasznalni??? Az tutira kimutatja, hogy van-e PE-d, mert ha nincs akkor a doki felir tablettat, ami segit neked, hogy legyen PE-d.) Masik dolog, nem lehet hogy nagyon ragorcsolsz? Nem tul stresszes munkahelyed??? Nincs valami, ami esetleg nyomaszt??? Eleg sok oka lehet, hogy miert nem jott meg ossze. Amugy nekem a dokim mondta hogy egeszseges paroknal 6-12honapba telik, mire osszejon a baba!!!! Szoval probalj meg nem elkeseredni!!!! Nezesd meg a pajzsmirigyedet is, mert ha az nincs rendben, az gatolhatja a teherbeesest, ezt a nogyogyaszok is tudjak, ezert verbol ezt is meg szoktak nezni.
2008. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
A sors megbüntet... Mit akarsz? Egy éve nem kellett, most meg nyávogsz, hogy nem sikerül? Ha nem kell, elveteted, ha kell, akkor meg rögtön? Ennek nem így kellene működnie. Igen, valószínű az elvetetés az oka. És most lehet lepontozni, nem érdekel.
2008. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
En voltam az 1. hsz. Nekem is volt harom eve egy abortuszom, de emiatt nem kell senkit sem elitelni. Egy reszt a maganugye mindenkinek, masreszt az indokot ugysem tudod, es nem is rad vagy masra tartozik. Majd ha a te nem magyar allampolgarsagu pasidat deportalni keszulnenek abbol az orszagbol, ahol elsz, akkor majd te sem biztos hogy megtartanad a babat egyedul kulfoldon, mikor semmi penzed, mert minden filler az ugyvedre, meg bevandorlasi ugyek rendezesere megy el es az apjat ennek ellenere felteszik a repulogepre, es elkuldik haza a Fold bolygo masik felere! Ez mind igaz, igy volt, megtortent, de konnyu mas f....val verni a csalant ugye...
2008. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Kedves második válaszoló!

Rendkívül okos vagy!

Gratulálok!!!!!

2008. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem itélkezni kellene tisztelt második hozzászoló! nem tudhatjuk miért választotta azt az utat és valszeg naon meg is bánta...

szerintem kérdező,menj el dokihoz,itt mi sajnos nem tudunk segíteni és szurkolok neked h hamar legyen kispocaklakód!

2008. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Akkor is megérdemli, és minden nő megérdemli, aki csak azért elveteti a babát, mert éppen nem aktuális. Ez egyszerű gyilkosság. Azt kívánom az ilyeneknek, hogy soha a büdös életbe ne lehessen gyerekük, mert nem érdemlik meg. Annyi lehetőség van manapság megakadályozni egy nem kívánt terhességet, de ha mégis megtörténik, azért vállalni kellene a felelősséget, és nem áthárítani arra az ártatlan emberkére.

És lehet itt előadni, hogy ilyen-olyan hihetetlenül nehéz helyzet volt, de az akkor sem változtat azon, hogy valaki megöli a saját gyerekét, és még csak lehetőséget sem ad neki az életre. Akkor kellene gondolkodni, amikor megcsinálja! De ahhoz ész is kellene, meg egy kis emberség.

Persze lehet itt engem szidni, persze, védjétek az énképeteket, vigyázzatok, nehogy belegázoljak az ártatlan kis lelketekbe, de ti is tudjátok, hogy igazam van.

2008. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Grófházy ***** válasza:
48%
ne privátharc legyen,hogy ki miért,vagy miért nem stb.hanem próbáljunk remélehtőleg hasznos tanácsot adni a kérdést feltevőnek.
2008. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "mindentudó,okoska"!

És akkor mi van,ha valaki védekezik,normálisan mindent megtesz..ÉS mégis terhes lesz!Nem hallottál még arról pl. hogy az óvszer sem nyújt 100%-os védelmet?!Vagy hogy valaki gyógyszer mellett lesz babás?!

"Ne ítélj,hogy ne ítéltess!" Tudod az átok visszaszáll..:)

2008. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Tiszta szívemből kívánom,hogy minél hamarabb boldoggá tegyen egy babóka!:)

És ne hagyd,hogy ilyen okostojások elvegyék a kedvedet!

2008. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második válaszoló. Azt kívánom neked, hogy sose kerülj olyan helyzetbe, hogy hasonló döntést kelljen hoznod és utána egy hozzád hasonló ember a részletek tudta nélkül elítéljen! Én gyógyszerek hada mellett estem teherbe. Beteg lett volna a babám én is megérdemelném, hogy ne legyen gyerekem amiért nem vállaltam a beteg babámat? Ha nem tudsz segíteni, akkor legalább ne árts! Mi szükség van erre?


Kedves kérdező! Teljesen mindegy miért nem vállaltad az előző babát bizonyára nyomós okod volt, hiszen passzióból ilyet senki nem tesz. Nekem is volt abortuszom sőt elhalt terhességem is amit szintén műtéttel fejeztek be és most 21 hetes terhes vagyok. Ne aggódj, neked is lesz kisbabád! Keress egy megbízható orvost és beszélj vele! Nem valószínű, hogy az abortusz az oka a sikertelenségnek. Sok szerencsét és mielőbbi babázást. A gonoszságot pedig ne is vedd figyelembe, nincs jelentősége ezeknek a beszólásoknak!

2008. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!