Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon korai volt ez a tesztel...

Nagyon korai volt ez a tesztelés igaz?

Figyelt kérdés
A párommal az elmúlt mesi után úgy döntöttünk neki állunk a baba projektnek.Márc.8.-án megbetegedtem. Ezután álltunk rá a témára,4 vagy 5 alkalommal voltunk együtt azóta,a következő mensiig van még kerek egy hetem de ma a párom tesztel állítót haza,nem akartam megcsinálni mert korai,de párom nem hagyott békén hát megcsináltam délután. Gabriel teszt volt,és negatív lett,amin én nem csodálkozom de párom csalódott,magyaráztam neki,hogy a dolgok nem mennek olyan gyorsan mint ő gondolná és,hogy az ,hogy ez negatív lett attól még lehet baba ,csak korai a teszt.Megegyeztünk,hogy a mensi késéséig nem csinálok tesztet mert felesleges!
2014. márc. 28. 18:40
 1/7 zabmester ***** válasza:
Nekem is egy hét van vissza (illetve nekem jövő szombat lesz a tesztelős nap), de időnként elszórakozgatok vele, hogy tesztelek, hátha már mutat valamit, de persze még semmit. Szerintem magyarázd el a párodnak, hogy ilyenkor még valójában nem sok értelme van tesztelni, csak akkor, amikor már késik a menzesz, vagy nagyon maximum pár nappal előtte, de még az sem tuti. Na meg az sem tuti, hogy elsőre összejön. De azért persze drukkolok nektek, hogy sikerüljön :) Nekünk is ez az első próbálkozós hónapunk, kíváncsi vagyok, hogy most is olyan gyorsan megy-e, mint anno a kisfiamnál :)
2014. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Drukolok Neked! :) Igen elmagyaráztam neki, ilyenkor mi hogyan működik egy nő szervezetében,tisztában is van vele nem hülye csak nagyon lelkes a baba témában és kiváncsi,türelmetlen ,olyan aranyos ám :) Nekünk első baba lesz. :) Lehet nem sikerül az első hónapban,majd akkor a következőben :) De én bízok benne,hogy ,még lehet baba ebben a hónapban,max koppanok.
2014. márc. 28. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyon korai volt még, és sokszor nem is jön a baba első hónapban csak 3-8 hónap múlva, és a Gabriel teszt szerintem nem a legjobb, viszont drága. (x-epil nekem bevált, Lilly is jó szerintem) 28 napos ciklusnál 14. napon van ovu (előtte és utána "terméketlen vagy") HA a 14. napon megtörténik a megtermékenyülés akkor 5-8 napig a megtermékenyített petesejt csak vándorol a méhedig, utána újabb 5-8 napig beágyazódik a méhnyálkahártyába és csak ez után fog + mutatni a teszt ha sikerült a baba. És még itt is van esély, hogy bár a baba beágyazódott, de valami mégsem stimmel és nem marad meg (ez minden második nővel megesik nem kell tőle kétségbe esni, rossz érzés meg minden, de ez semmi betegségre nem utal, majd a következő hónap sikeres lesz)
2014. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én még erre a hónapra sem adom fel még bármi lehet :)
2014. márc. 28. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak aprócska zárójelben szeretném megjegyezni, hogy nekünk is az első hónapban sikerült, aztán 7 hetesen elment. De 2 hónap múlva jött a következő és már 5 hónapos nagyfiú idekint. Ezt tényleg csak apróbetűként jegyzem meg, hogy azért ne éld bele magad nagyon mert nagyon fáj ha csalódik az ember.
2014. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5/5.ös köszönöm a válaszodat,igen hát nehéz nem bele élnem magam,de igazából ha most nem sikerül sem szabad elkeserednem hisz ez csak az első hónap.Kitartóak leszünk,egyszer csak sikerül majd. :)
2014. márc. 28. 19:13
 7/7 A kérdező kommentje:
vagy is 19:06-os köszönöm elírtam
2014. márc. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!