Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom. Nem jött meg...

Mára nem várom. Nem jött meg eddig még. Este fél6kor csináltam egy Exepil tesztet, az negatív. Ettől még lehet baba csak még korai tesztelés? Vagy reggel kellene? Lehet, hogy csak késik? Nem szokott!

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ilyen korán még a reggeli ajánlatosabb, holnap regel tesztelj.
2013. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok neked!! En holnaputanra nem varom :))
2013. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
bocsi: reggel
2013. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Reggel próbálkozz újra, akár pár nap is lehet még míg kimutatja a teszt. Bőven lehet még baba, bizakodj! Drukkolok és majd számolj be a fejleményekről!
2013. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, holnap nem tudok csinálni reggel, talán kibírom péntek reggelig. :) Köszönöm a drukkolást, én is drukkolok mindenkinek! :) És írok bármi is lesz!
2013. jún. 26. 19:55
 6/22 anonim válasza:

Szia!Én is péntek reggel tesztelek :)))

Nekem múlt7 csütörtökön kellett volna megjönnie!Annyi volt,hogy szombaton volt egy nagyon pici pecsételő vérzésem és azóta semmi!Izgulok nagyon!!Drukk mindenkinek,aki nem várja :)))

2013. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Mit jelent az, hogy "nem várom"?
2013. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Lehetsz :)

Reggel tesztelj!

Megy a nagy drukk!!!! :)

2013. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves 6.válaszoló!Akkor péntek reggel gondolok rád nagyon! :) Neked már nagyon jó esélyeid vannak ha 1 hete késik. Én még izgulok, mert még megjöhet. :( De talán nem! :)

Köszi a drukkokat! :) :) :)

2013. jún. 26. 22:09
 10/22 anonim ***** válasza:

6-os! Ha mar egy hete kesne en tuti nem birtam volna kivarni a holnapot!!!:)

Irjatok meg mi lett kerlek, izgulok ertetek is! Ha nem jon meg hetvegen akkor hetfo reggel tesztelek:)) sajnos en mar tul vagyok egy vetelesen, bizom a legjobbakban.

2013. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!