Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez alapvetően normális?...

Ez alapvetően normális? Beágyazod ásnak lehet a tünete? Vagy terhesség alatti tünet? Kinek milyen tünetek és mikor jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Párommal baba projektbe álltunk, nagyon szeretnénk összehozni. De azt vettem észre 3 napja szúr a méhem körül és alhasi fájdalmam vannak, ma reggel meg úgy keltem hogy olyan pattanásos vagyok mint 13 évesen voltam körülbelül. Évek óta nem voltam ennyire pattanásos. Van köze ennek hogy dolgozunk a babán? A nem várt napot 6, 9,dike körül kéne lennie. De ennyire nem szoktam akkor se kipattogni, meg ennyivel előtte se szokott semmi fájni.

2014. márc. 29. 05:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

50-50%

felesleges ennyivel előtte már vadászni a tüneteidet! Amik lehet, hogy eddig is voltak, csak nem figyeltél rájuk!

Majd ha nem jön meg, tesztelj!

2014. márc. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!