Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az, ha a terhesség...

Normális az, ha a terhesség legelején duzzadt a mellem, fáj a derekam, és néha a poci alul?

Figyelt kérdés
Van 3 pozi tesztem, még csak 4+2héten járok, és félek nagyon hogy méhen kívüli lesz a baba! 1éve vártunk a kis csodára!
2013. ápr. 23. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne méhen kívüli? Akkor nem ilyen tüneteket produkálnál, hanem erős alhasi fájdalmat, később lázat stb. Gratula és nyugalom. Teljesen normális amit érzel, majd lesz még rosszabb is :)
2013. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Miért pont a méhenkivüli miatt aggodsz? Vannak egyéb gondok amik sokkal gyakoribbak! De tuti minden rendben lesz! Mivel mért ne lenne?? :-) nagyon jó érzés lehetett a pozitív teszt, én még várom a csodát!
2013. ápr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, csak olyan sokat vártunk a kis babásra, hogy tartok tőle, hogy esetleg méhen kívüli lesz, na meg ugye mivel első baba lesz, így nem tudtam hogy a mensi előtti tüneteimmel nem egyezik meg a mostani! Annyira lassan telik az idő, olyan sokára mehetek még dokihoz, hogy többet tudjak.. :) Megpróbálok türelmes és optimista lenni! :)
2013. ápr. 24. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!