Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt? Elsősorban olyanok...

Teszt? Elsősorban olyanok véleményét várnám, akiknek volt száradási csíkos tesztjük.

Figyelt kérdés

Szóval már napok óta voltak gyanús tüneteim, így teszteltem egyet. Igaz próbálkozunk, szóval a tüneteket akár be is beszélhettem magamnak.


A teszt leírása szerint 30 perc után nem lehet értékelni.

Szóval úgy 5-10 perc után hol láttam valamit, hol nem. Félretettem, hogy hát ez negatív.

Szerintem nem telt még le a fél óra, amikor ezt láttam:


[link]



[link]


[link]


Mi a véleményetek? A száradási csík szokott ennyire látható lenni?


persze nem fogom beleélni magam, hiszen még a nemvárt is csak holnapután lesz. Még ha baba is, bármi történhet..

köszönök minden választ :)


ui: nem igazán tudom megítélni, hogy rózsaszínes-e, annyira halvány.



2014. márc. 29. 07:40
 1/10 A kérdező kommentje:
most meg eltűnt :/
2014. márc. 29. 07:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 5 percig lehet értékelni a tesztet.
2014. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja nem, 10 percet ír :/ hát akkor várok pár napot :)
2014. márc. 29. 08:12
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak túl korán teszteltél, várj pár napot :)
2014. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek voltak a tesztjeim meg a nem vart napjan is es babas vagyok :-) drukkolok :-)
2014. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia,nekem sorozatban ilyenek voltak a tesztjeim,utána már ez sem jött elő,majd megjött.írtam is ki kérdést mindenki mondta hogy biztos baba,hát nem mert megjött.nekem annyiból volt más,hogy sokkal erősebb volt a száradási csík,és nem tűnt el.
2014. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen nekem is sokszor volt x épil tesztnel,es nem voltam babas.A színe ami becsapós szerintem!en mikor tenyleg babat vártam rózsaszínes volt,nem ilyen!

Persze drukkolok neked!

2014. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a drukkot, majd írok, hogy mi lett :)) arra gondoltam, hátha ciklus eleji együttlétből lett baba, de azt hiszem azt már kimutatná... reggel a hőm fent van (mint előző ciklusokban is), néha nap közben meg enyhe hőemelkedésbe csap át. Nem tudom, remélem, hogy nem leszek beteg..

:)

2014. márc. 29. 21:03
 9/10 anonim válasza:
Ezzel a teszttel és az X epillel vigyázni kell.Érdemes venni egy clear bluet és nem túl korán tesztelni.Türelmesnek kell lenni, mondom ezt már 7 hónap próbálkozás után:-)Ugyis úgy lesz ahogy a legjobb most nektek, és minden hónap újabb esély!
2014. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) igazából aznap már úgy voltam vele hogy nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Tegnap megjött, görcs nélkül, nagyon enyhe vérzéssel. Aztán azt a görcsölést és migrénes fejfájást amit ma átéltem talán előtte sose tapasztaltam még O.o 11 körül kezdődött, szerencsére otthon voltam, tegnap este főztem már, és nem kellett sehová mennem. Komolyan nem bírtam felkelni az ágyból a fájdalomtól. Éles, szurkálós és erős görcs keveréke volt, plusz még a fejem is majdnem leszakadt. Aztán sikerült felkelnem, meginni egy citromfűteát, bevenni panadolt meg magnéziumot, és három órát aludni. :O
2014. ápr. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!