Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell akciozni, ha az...

Mikor kell akciozni, ha az ovulacios teszten a tesztcsik majdnem olyan sotet, mint a masik (referencia vagy milyen) csik?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 10. napon. Valoban csak egy fel arnyalatnyival vilagosabb a tesztcsik. Akkor ezt mar szamithatom pozitivnak? Es mikor kell akciozni akkor?


Tudom mar volt ezzel kapcsolatban kerdes, csak meg mindig bekavarodok konnyen es gondoltam inkabb megkerdezem, minthogy rossz napokon legyen akcio mert nem mertem rakerdezni. Gondolom mar kozel van a PE, mert a teszt szerint ha pozitiv az eredmeny, tehat ha a ket csik egyforman sotet, illetve a tesztcsik sotetebb, mint a masik,akkor 24-36oran belul lesz peteeres.


Eleg ma meg holnap akciozni? Vagy lehet holnap utan is?


2008. júl. 24. 12:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg egy gyors kivancsi kerdes: Volt mar olyan valakinek, hogy terhes volt, nem tudott rola, es csinalt ovutesztet? Ilyenkor mi volt az eredmeny, ugy ertem milyen csikok jelentek meg?
2008. júl. 24. 12:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeressétek egymást +teszt után még 2 napig.Csinálj ma is tesztet és ha az negatív, akkor meg pláne akciózzatok!!!
2008. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Marmint milyen tesztet csinaljak ma? Terhessegi vagy ovu? Az ovulaciosat mar megcsinaltam kb. fel oraja, es mint mar irtam, nagyon pici a kulonbseg, tehat mar nevezhetjuk pozitivnak, de legkesobb holnap tuti pozitiv lesz. (Ez mar onmagaban orom, hisz tudom van peteeresem, igy olyan nagy baj nem lehet. :) )


Ovulacios tesztet ujra csak holnap hasonlo idoben fogok csinalni. Vagy nem erre gondoltal?

2008. júl. 24. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, én mindig este csinálomaz ovu tesztet, mert nekem így vált be. Holnap hasonló időben tesztelj újra, ha pozitív, akkor még holnap és az után is szexeljetek, ha negatív, akkor elméletileg a ma este tuti befutó. De azért nyudodtan szeressétek egymást az után is , csak hogy biztos legyen.

Egyébként én úgy értelmezetm ezt az ovu tesztet, hogy a + teszt(ez akár 2 napig is lehet +) utáni első negatív napon van ovuláció!

Párna a fenék alá, szeretkezés után fél óra nyugi és sok sikert!!!!

2008. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha már pozitív gyanús vagy akkor mindent bele. Mi a múlt hónapban kihagytuk a pozitív napot, csak az utáni 2 napon voltunk együtt. És nem is lett sikeres. A hőm alátámasztotta a pozitív napi pémet. Szóval szerintem mától legyetek együtt..

Drukkolok

2008. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A hasznalati utmutato szerint akkor pozitiv , mikor a ket csik egyforman eros, vagy a testcsik sotetebb, mint a kontroll csik. Ehhez kepest, vagyis innentol szamitva, hogy eloszor valik pozitivva van peteeres 24-36oran belul, illetve ennyi ido mulva. Plusz, ha hozzaadjuk, hogy a petesejt jo 24oran keresztul eletkepes, akkor jobb matol kezdve 2-3 napon keresztul minimum akciozni, na persze nem ragorcsolve. :) De azert nem lenne rossz zebras tesztet produkalni 2-3het mulva. :D


Koszi a drukkot!

2008. júl. 24. 13:13
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolonak: neked is koszi a drukkot! Olyan jo lenne mar vegre pocakosodni! ;D :D :-)


Ma tutira lesz akcio. ;) (Remelem mazlis leszek, jo lenne ha hamar osszejonne, bar tudom van akinek tobb honap es meg az is normalis. Azert megis illuziorombolo, mikor megjon a mensi.)


Jo dolog ez az ovulacios teszt. Ha most nem sikerul, jovo honapban tutira veszek megint. :D (A remeny hal meg utoljara..... :D )

2008. júl. 24. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:

igazad van kitartás. Tényleg jó dolog az ovu teszt. Én több hónapi próba után vettem. És a múlt hónapban mint írtam kicsit elbuktam, de ez a kezdeti bénaság volt remélem. A mensi már tényleg rossz. Sosem gondoltam volna hogy ez ennyire elszomorító lesz, pedig hiába mondom hogy enm foglalkotzom vele. Egy fenét nem. Pé után bújom a netet ha van szabad időm.:(

Szóval szerintem Te se lutrizz. Ha pozitív mindent bele jó pár napig. Mert lehet már apozitív napon ovulálsz. Ne bízd a véletlenre és majd írd meg mi lett.


Puszi

2008. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oke, megirom! Koszi a tamogatast. Remelem te is sikerrel jarsz. (Dobhatsz privit is, hogy megtalalj.)


Szep napot es drukk! +++++++++++++

2008. júl. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!