Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennek? Volt hasonlo...

Terhes lennek? Volt hasonlo tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Marcius 10-en volt meg a mensim, altalaban 28-30 napos. Mar egy hete ejjel-nappal faj a mellem, mellbimbom is erzekeny. Nektek is volt mar hasonlo? Oke, peteeresnel egy-ket napig faj a mellem, de nem egy hetig, es a melltarto is kenyelmenteln, alig varom mindig h kikapcsoljam.
2014. márc. 30. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok nekem március 9 én volt meg. Igaz csak egy hete vagyunk baba projekten, de 4 napja van hogy szinte minden panasz van csak mellem nem fáj. Mindenki leoltott hogy még korai nem lehet, de lehet első terhességem is így volt igaz sajnos elvetéltem, de ugyan ezek a tünetek. Nem bízom el magam, de valami mindig azt súgja hogy jön a baba. Én azt tanácsolom várd meg a következő nem várt napot ha késik akkor csinálj tesztet. Én is most a nemvárt napot várom, de remélem nem jön meg.
2014. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ volt e szex, védekeztetek e vagy sem.

De egyébként is ha terhes lennél ilyen korán még nincsenek terhességre utaló jelek.

2014. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb 6 hetes terhes vagyok. Márc. 2-án kellett volna megjönnie, de nem jött. Csináltam 2 tesztet, pozitív lett, és a legfőbb tünetem az volt hogy nagyon fájt a cicim, meg a fejem, a fejfájás elmúlt de a mellem mindig feszít és fáj azóta is, ugyhogy lehet. Csinálj tesztet szerintem.
2014. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!