Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatotok a savas...

Mi a tapasztalatotok a savas hüvelyöblítés alkalmazásáról, a kislány utód születésének érdekében? Eredményes volt annál aki alkalmazta esetleg közületek?

Figyelt kérdés

Második babát tervezünk. Kisfiunk után most szeretnénk kislányt. Nem mindenáron, de érdekelnek a praktikák...:)

Azt olvastam,h. ezt a módszert Czeizel Endre is 'javasolta',ilyen esetekre.


2011. máj. 25. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Tapasztalatom nincs ebben az ügyben, bár én ezt "butaságnak" tartom. Ez az egy dolog van a világon, amibe szerencsére nem tudunk beleszólni... Ennyire csalódott lennél, ha a második is fiú lenne???
2011. máj. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Én hallottam olyanról aki natúr joghurtos tampont dugott fel előtte.De ez elég illúzió romboló.



Ha kislányt szeretnének:

- a közösülés az ovuláció előtti 2-3 napra időzítsék

- a méhnyaktól minél távolabb történjen az ejakuláció (a hüvelybemenethez közel)

- a hüvely kémhatását savasítani lehet megfelelő hüvelyzselével.



[link]

2011. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Az univerzum működése jelentős összefüggésben van a valósággal, legalábbis TENDENCIÁK és valószínűségek esetében. Ez sem hoz garantált megoldást tehát, de a menstruációhoz nincs köze pl. a Hold járásának? ;)


Nos, egy újabb alternatíva, csak lehetőség, személyes tapasztalatom nincs róla, azonban általában véve, számos más tekintetben tapasztalom, hogy működik a tudományos szinten művelt asztrológia (nem a bulvárvilág látszathoroszkópjai.) .

Az alábbi módszer esetén percre pontosan fel kell jegyezni a fogantatás időpontját, tehát itt kivételesen nem valakinek, nem a házaspár tagjai születési képletéről van szó, sem hasonlóról ez esetben.


Idézem:

"Jónás doktor azt is megállapította, hogy ha a nő Hold-fázisát figyelembe véve felállítják a fogantatás pillanatára a horoszkópot, a Hold jegybeli elhelyezkedése megadja a születendő gyermek nemét. Az értelmezés egyszerű: a pozitív és férfias jegyekben (Kos, Ikrek, Oroszlán, Mérleg, Nyilas, Vízöntő) álló Hold esetén fiú utódra lehet számítani, a negatív és nőies jelekben (Bika, Rák, Szűz, Skorpió, Bak, Halak) álló Hold esetén pedig kislány lesz a születendő gyermek. Ezt a tézist a vizsgált nők 98%-ánál hitelt érdemlően bizonyították."

2011. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jónás szerint a lányom fiú kellett volna legyen, sőt, Czeizel szerint is, mert ovukor fogant. Egy viszont igaz, akkor Lactacidot használtam.

A fiammal ovu előtti akcióból estem teherbe, szóval nem hinném, hogy nagyon hatékony ez a naptáras dolog.

2011. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam jelzem a módszert, hátha... :) És mint írtam, tapasztalatom nekem sincs róla, mindösszesen olvastam erről.
2011. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Szeretném ha most kislányunk lenne. Tudom, hogy mindegynek kellene lenni, és örülni ha sikerül, és kicsit magam előtt is szégyellem,hogy nem így érzem, de nem mindegy, most még nem. Ha már a pocakomban lesz akkor mindegy lesz, mert imádni fogom kisfiúnak is, ahogy imádom a fiunkat is. Remélem megértetek... Nem akarom átírni a Sors könyvét, és mindenféle kuruzslásokba belemenni, de azért az ésszerűség határain belül érdekel,h. mivel lehet ezt a dolgot befolyásolni.
2011. máj. 30. 23:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek :)
2011. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia kedves kérdező. érdeklődnék,milyen nemű babád született? mi is lányt szeretnénk 3 fiú után! köszönöm szépen!
2014. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!