Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakran (napi 5-8 szor)...

Gyakran (napi 5-8 szor) szoptató anyukák közül esett itt valaki teherbe? (de most tényleg és őszintén)

Figyelt kérdés
most hallottam pár ilyen esetet, hogy valaki még napi 6-8 szor is szoptatott és mégis terhes lett...nekem még ciklusom sincs (napi 4-6 alkalommal szopiztatok), persze biztos el lehet kapni az első peteérést is...de azért olyan gyakori ez nem lehet.kíváncsi lennék tapasztalatokra
2014. márc. 31. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm terhes lett szoptatás mellett, nem védekeztek. Annyi teje volt pedig, hogy még adott is le.
2014. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Hány meg hány nő esik teherbe szülés után nem sokkal, mert azt hiszi a ha nincs meg a havi vérzése nem is lehet terhes.A szoptatás az nem fogamzásgátlás.
2014. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nődokim azt mondta, hogy ez típusfüggő. Van aki teherbe tud esni, van aki nem. Mi már kb 5-6 hónapja próbálkozunk eredménytelenül. Mivel a szoptatást nem akarom még feladni, ezért egyenlőre a kistesó is várat magára. Sajnos én ilyen típus vagyok.
2014. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kiki01 ***** válasza:
Nekem is így jött a kistesó:)
2014. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kislányom 15 hónapos volt, napi min. 10 szopi és terhes lettem, IGAZ: 33 napra megjött szülés után (másodszor is) és utána rendszeresen 28-29 naponként!!!
2014. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) az én kisfiam 10 hónapos napi 3-4szer kap , és nem sikerült eddig a kistesó. kis korkülönbséget szeretnénk. de eddig csak egyszer mensiztem...
2014. jún. 9. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem áll vissza a ciklusod, 50-50%, hogy abban a hónapban ovulálsz-e vagy sem. Hogy ezt megtudd, kérj 21. napi progeszteronszint mérést a dokidtól! :) Szurkolok nagyon! :)
2014. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :) na ezt megpróbálom, csak attól félek, hülyének néz majd a doki, minek akarok még egy gyereket, mikor még másik is olyan pici...és sajnos elég bunkó itt az orvos, de mivel ez kisváros...máshoz nem nagyon lehet menni...
2014. jún. 11. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!