Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vaterás one step kérdés: egy...

Vaterás one step kérdés: egy csík vagy két csík vajon?

Figyelt kérdés
nos: első lánykám,mikor kiderült,h. pocakban van, akkor is ilyen tesztet használtam,annyi különbséggel,h. kék volt a szára,ez pedig zöld. amíg nem voltam terhes,az hómező volt,semmit nem lehetett kivenni a tesztcsík helyén. amikor terhes lettem,akkor volt csak sejthető a vonal. nah,hát most is van sejthető vonal,ezen a zöld végűn. de tényleg csak sejthető. ugyan olyan vajon a két teszt, vagy ez is olyan szellem vagy száradási csíkos,amiről itt olyan sokat beszélnek? tegnap reggel émelyegtem amúgy,de az is lehet,h. csak beképzeltem már... :D
2014. márc. 31. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Képet tudsz fel rakni?
2014. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok. de felesleges is lenne,mert képen semmi sem látszódna. szabad szemmel is szuggerálni kell.
2014. márc. 31. 09:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy butaságot kérdezek, de én is vettem vaterás one stepet, és a csomagban úgy volt, hogy 5 db zöld végű teszt volt benne, ami LH teszt volt és másik 5 db kék végű, azok voltak a HCG, azaz a terhességi tesztek... Szóval nem lehet, hogy véletlenül LH tesztet vettél?

2014. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hcg feliratok vannak a zöld részben. így remélem nem lh tesztek... neked mi van írva a zöld részbe?
2014. márc. 31. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Magára a tesztre nem volt írva semmi, hanem a csomagolásán volt a zöld végűre zölddel írva, hogy "ovulation test", a kék végű csomaglására pedig kékkel, hogy "pregnancy test", de akkor már lehet változott azóta a teszt kinézete, hála Istennek, novemberben használtam először és utoljára :)

De ha rá volt írva a tesztre, hogy hcg, akkor az tuti terhességi volt, drukkolok, hogy baba legyen :)

2014. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi,mi is örülnénk a tesónak :) a ciklus.hu 28-ára,a tervezettbaba.hu pedig holnapra írja a mensit,hát még nem jött meg. remélem nem is fog. de már csak holnap után tesztelek újra.
2014. márc. 31. 20:15
 7/9 A kérdező kommentje:
erősödött a tesz,úgyhogy pozitív :)
2014. ápr. 2. 08:18
 8/9 anonim ***** válasza:
de jó :) :) halkan, de szívből gratulálok így ismeretlenül is és jó egészséget kívánok :)
2014. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2014. ápr. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!