Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után normális hogy húzódik a petefészkem?!

Figyelt kérdés
Kb 1.5-2hete elhagytam a fogamzásgátlóm.Sok éve szedtem és mivel jövőre babát szeretnénk gondoltuk óvszerre váltunk,hogy lássuk meg jön-e rendesen stb.De pár napja,napközben úgy érzem húzódik a petefészkem,hol jobb,hol bal,hol mindkét oldalt.Ez normális?Másnak is így van?Elég kellemetlen érzés.Nem fáj annyira,mégis olyankor mozdulni sem jó dolog.24L

2014. márc. 31. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, kezd ujra bendulni. szerencséd van hogy ilyen ahmar "felébred". Van akinek hónapok kellenek hozzá.
2014. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) ha jól értem,ennek inkább örüljek. :)
2014. márc. 31. 14:56
 3/3 szibi1 válasza:
Szia!Én két hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót és az első hónapban elég durva fájdalmaim voltak! először csak a petefészkem, aztán a méhem, a derekam is. peteérésem sem volt. most a második hónapban sokkal jobb, volt ovulációm és elmúlt az erős fájdalom is. elmentem dokihoz is, ő is mondta, hogy első hónapokban lehet ilyen. szóval sztem nyugi :)
2014. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!