Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu utáni napokban, de különös...

Ovu utáni napokban, de különösen a 8. napon erős görcsök, abszolút, mintha bármelyik percben megjöhetne. Ki tapasztalt már hasonlót? Mi/ki lett belőle?! . )

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ovu napja előtti este voltunk együtt, ovu után 7 nappal gyenge görcs, ovu után 11 nappal erős pozi teszt, eredmény: ikrek. (Sajnos elvetéltem velük)Most 3 napig éreztem ovut, ha sikerült, biztos érezni fogom a beágyazódást megint. A beágyazódást érezted, tuti. Sok sikert!
2014. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Nem is tudod, mennyire együtt érzek Veled. Mi tavaly vesztettük el a drága kisfiúnkat épen, egészségesen orvosi felelőtlenség miatt a 36 héten... Most ovu előtti napon reggel és éjfélkor voltunk együtt, ovu napján már nem nagyon láttam reggel értelmét, de bizakodom, és hiszek benne, hogy most a két csíkostól a felsírásig minden jóban részem lesz! Kívánok mindkettőnknek csupa pozitív fordulatot!!!
2014. ápr. 1. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Borzasztó, ami veled történt én "csak" az első 12 hétben voltam velük. Előttük eggyel voltam terhes, és ami a legborzasztóbb, ugyanazon a terhességi napon történt mind a kétszer (11+6).

Remélem sikerrel jársz! Most mi is próbálkozunk, ovu napján és másnapján voltunk együtt. De én még csak a 3. napon tartok.

Hőt mérsz? Én mérek azt is. Elindultam szépen felfelé, minden nap nőtt egy tizedet. 36,3 volt az alap, aztán 36.5-re, ugrott és ma már 36.8. Remélem így is marad:D Már nagyon várom a 7-14. napot.

Vitamint eszel? Én szedtem előzővel is, és aztán meg nem hagytam abba, mert gondoltam úgy is készülök a következőre. Sajnos itt nem vizsgálnak ki, csak 3. vetélés után, így most orosz rulettet játszunk:(

2014. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiderült már, hogy mit éreztél? Én tegnap voltam a 8. napon, épp boltoltunk, mikor elkezdtem fájni és még miután hazajöttünk, akkor is fájt. Mondtam is páromnak a boltban, imádkozz, hogy fájjak:D Remélem nem csak úgy fájtam! A hőm még fenn van, habár egy tizedet ugrál le-föl, nem tudom, hogy ez baj e, az előző terhességnél kábé ilyenkor még 2 tizedet ugrott fölfelé. és mindig ugyanannyi volt. Tegnap mielőtt fájtam volna, be is tankoltam tesztből, ismerek egy nagyon jó tesztet, ami nagyon olcsó, megbízható és elég korán kimutatja a terhességet.
2014. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 13. napon ovu után, és még semmi, és a fájdalmak is alább hagytak minden nappal... Nem tudom, de reménykedem... adná az ég!!!!!! :) Tesztelni csak holnap merek.
2014. ápr. 6. 10:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött... :(

Eddig négyszer este teherbe, mind a 4-szer egyetlen alkalomból... remélem, minden rendben van velem... :o

2014. ápr. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!