Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki már a pozitív...

Volt olyan, aki már a pozitív teszt előtt vagy tényleg nagyon a terhesség elején tapasztalt nagyon erős gyomorfájást?

Figyelt kérdés
Szerdán kellene megjönnie, kicsit görcsölget a hasam, de ilyenkor már barnázni szoktam rég. Annyira fáradt vagyok napok óta ( bár ez lehet tavaszi fáradtság is.) És 2-3 napja esténként annyira fáj a gyomorszájam, hogy az hihetetlen. Barátnőm mondta, neki is volt ilyen gyomorfájás a terhesség legelején, csak nem gondolta, hogy a kettő kapcsolatban áll? Volt más is aki tapasztalta ezt?
2014. márc. 17. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nem fájt a gyomrom, de vegyél egy tesztet és megtudod! Holnap reggeli pisiből csináld meg. Akkor valószinű már reális lesz. De aztán ne keseredj el ha negativ. Sajnos az is leheteséges. Én is igy járok minden hónapba remegek, mert probukálom a tüneteket mégis mindig megjön:( 3 éve várunk a babára...:(


Majd ird meg milyen lett a teszt!

Minden jót:)

2014. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Tegnap este elkezdtem barnázni, de még csak annyi, a hasfájásom elmúlt. Viszont helyette megy a hasam egész nap. Ha holnap reggelig nem jön meg, csinálok egy tesztet. Kitartást neked is, mi még "csak" 5 hónapja próbálkozunk, de ez is idegörlő :/ Majd megírom mi volt!
2014. márc. 19. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!