Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan itt, aki tudja,...

Van olyan itt, aki tudja, hogy nem peteéréskor hanem mondjuk közvetlen menstruáció után vagy előtt esett teherbe? Tegnap olvastam erről egy cikket, hogy vannak olyan nők akik nem feltétlen a peteéréskor a legtermékenyebbek.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
termékeny csak peteérskor lehetsz mivel anélkül nem lesz terheség az más kérdés hogy lehet extra peteérés vagy korai vagy késöi, nem feltétlenül fél idöben van, de ez azért nem olyan gyakori.
2014. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%
2 evig probalkoztunk a babaval es en pontosan a mensi utan 14 nappal voltam nodokinal es azt mondta hogy nincs peteeresem ,vert vettek,kivizsgalas s meg minden es mikor mentem a leletekkel kiderult terhes vagyok kesobb volt peteeresem, azt mondta a doki h meg egy orgazmussal is lehet vagy csak ugy peteeres .7 hetes kismama
2014. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kétszer is úgy lettem terhes, hogy " semmi esélye" nem volt.

Az elsö gyerekemmel közvetlen menzesz elött voltunk együtt, mert naptármódszerrel akartunk védekezni (akkoriban még nem igazán volt lehetöség más módszerrel).

A ciklusom mindig teljesen szabályosan 25 napos volt, valószínüleg a peteérés is mindig ugyanakkor középidöben volt.

Ez az egy alkalommal A 24. napon voltunk együtt - és egyböl össze is jött a baba.

Az biztos, hogy akkor sikerült, mert abban a hónapban csak ezen a napon voltunk együtt, mert a férjem más városban dolgozott.


A harmadik gyereknél meg a menzesz után, az 5 napon (elsö vérzémentes nap) voltunk együtt. Az eredmény az lett, hogy ikreink születtek. Ebben az esetben is csak ez az egy nap jöhetett számításba, mert az elözö hónapban szintén kiküldetésben volt a férjem.


De egy közeli ismerös pár éveken keresztül akart volna babát, sikertelenül. Mindenféle kivizsgálást elvégeztek náluk és semmit, de semmit nem találtak, ami indokolta volna. Aztán egy idös nögyógyász javasolta nekik, hogy próbálják meg, hogy a menzesz alatt vannak együtt - és még abban a hónapban sikerült a baba.

2014. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.hasonlóan.....feb.28.-mensi 3 napos :) márc10.én aktus....fogant is a babykém.....Mensi alatt is esttem teherbe ugy jött 2.dik babám.
2014. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fogant ugy babam megszakítás mellett,hogy menzi utáni 5.-10.napokon voltunk egyutt,utana a párom elutazott..25-27napos ciklusok mellett!
2014. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!