Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késői/extra peteérés van...

Ha késői/extra peteérés van akkor a soron következő menstruáció? Olvassátok el légyszi lejjebb!

Figyelt kérdés

Ha pl. a menstruáció előtt pl. egy héttel/pár nappal történik meg az, hogy extra vagy késői peteérés van akkor a méh nyálkahártya a rendes időben leválik (mert ugye kb. 10 nap kell a beágyazódáshoz)

Ilyenkor a vékonyabb nyálkahártyában meg tud tapadni a megtermékenyült petesejt?


Azt történt, hogy menst. előtt egy héttel voltunk együtt, majd rendes időben megjött. Jöttek a terhességi tünetek, a teszt pozitív.

De azóta nem voltunk együtt.....


Járt valaki így?


2014. ápr. 1. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálj még egy tesztet,és kiderül az eredmény! ezt senki nem tudja megmondani neked,h akkor most terhes vagy e vagy sem. hajrá :) (R)
2014. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

A kérdés nem az,hogy terhes vagyok-e mert az már kiderült, hogy igen :)

Hanem, hogy így járt-e valaki?

2014. ápr. 1. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi félre olvastam :) Gratulálok neked!! boldog baba várást :) megkérdezhetem hogy mennyi idö után sikerült? (R)
2014. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönjük, nagyon aranyos vagy! :)

Őszinte leszek, mi már nem tervezünk babát, mert van 3 gyerkőcünk. Ő nagyon meglepi baba volt és nagyon jönni akarat :) :)

Az első babánkra 6 hónapot vártunk, a tesók az első hónapban sikerültek.Ő pedig véletlen :)

2014. ápr. 3. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!