Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés alapján mikor van...

Hőmérőzés alapján mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
Utolsó nap mielőtt felmegy a hőm vagy pedig azon a napon mikor először magas a hő?Köszi
2014. ápr. 2. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tesztelek is, meg figyelem a hüvely váladékom, plusz fájok is peteéréskor. Aznapig fájtam -3 napig-, amikor pozit teszteltem és nekem másnap indult el a hőm fölfele igazán. Látványos ugrás nem annyira volt, nem esett le a hőm. Először 2 tizedet, majd napi egy tizedet ment fel még két napig, aztán stagnált.
2014. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg az utolsó alacsony hőt mért napon van ovuláció.
2014. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, hogy elméletileg akkor van peteérés, amikor leesik. Bocsánat, de ez a hőmérőzés számomra kicsit keszekusza. Pl.nekem a 15. napon du.-tól 16.du.-ig fájdogált a hasam. A hőmet is ekkor kezdtem mérni. 16. napon 2 tizeddel, 17.en 4 tizeddel, 18.on még 3 tizeddel emelkedett. Emellett az LH tesztem a 15.nap óta, azaz 4 napja pozitív. Egyre csak erősödik, nem halványul. Elsőnél még egyforma volt, az utolsó 3 napon a teszt csík sokkal erősebb, mint a kontroll. Ha jól értelmezem, akkor lesz tüszőrepedésem, ha a teszt ismét negatívat mutat és a hőm is leesik. Remélem tudtam segíteni. :-)
2014. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekunk az orvos azt tanacsolta (Kaaliba jarunk), hogy amig nem jon ossze a baba 2 naponta legyunk egyutt. Mert tavolrol sem csak a kozepidoben lehet teherbe esni. Nekem szemely szerint azt mindta, ha gyjam a csudaba a kalkulatorokat, homeroket, ovu teszteket(amibol egyebkent jol bespajzoltam) es 2 naponta hajra:). Ja es, hogy ne csak mi szedjunk folsavat hanem a ferjek is, mert javitja a dns allomanyt.
2014. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teherbeeséssel nálam nincs gond,csak egy kicsit próbálnék variálni,hogy 2 nappal peteérés előtt legyünk együtt,mivel kislányt szeretnék,2 fiam van(akik szinte rögtön megfogantak).Ehhez meg elég pontosan kéne tudni a napot.
2014. ápr. 2. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
De jo:) akkor nezd meg a videoklinikan Czeizel Endre videojat a lugos/savas irrigalasrol. A kutatasai alapjan azt talalta,hogy az eredetileg 49-51 szazalekos arany eltolodik 75 szazalekra a kivant iranyba.
2014. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz!
2014. ápr. 2. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!