Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mindketten egészségesek...

Ha mindketten egészségesek vagyunk, hőmérőzés szerint tudom mikor van peteérésem, akkor körül vagyunk együtt, mégsem sikerül teherbe esnem. Mikor célszerű együtt lenni? Peteérés előtt, alatt, után? Hányszor? Mi a titok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mi a titok?"


Az, hogy NEM "tudományosan" akartok babát, hanbem akkor vagstok együtt, amikor kedvetek van rá, és egyszerüen csak az élvezet kedvéért szexeltek.


Nem véletlen, hogy azok esnek a legkönnyebben teherbe, akik nem számítanak rá, hanem csak szexelnek a szex öröméért. Akik meg "akarnak", azoknak sokkal kisebb eséllyel sikerül.

2013. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg azt mondják, hogy középidőben, de inkább ovu előtt, vagy annak a napján, 2 naponta. Napi 1-szer.
2013. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi mindent próbáltunk! 10 hónapot vártunk a tesóra, mire sikerült!


És kijelenthetem, hogy tényleg le kell állni a görcsösen gyereket akarok témáról!


Próbáltuk a naponta, 2 naponta szexet, nem jött be, inkább csak beleuntunk! :S


Aztán eljött a február, anyukám agyvérzéssel kórházba került és nem az volt a legfontosabb fontosabb, hogy teherbe essek. Egész hónapban 3X voltunk együtt!


Láss csodát 21 hetes terhes vagyok a húgival! :D

2013. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj ovu tesztet,nekem bevált!
2013. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!