Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt menstruáció előtt 7...

Angel1120 kérdése:

Nem várt menstruáció előtt 7 nappal lehetséges szúró érzés?

Figyelt kérdés
beágyazódás, menstruáció

2014. ápr. 2. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így van, ez a beágyazódás!
2014. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! nagyon szeretnék babát, de még nem merem beleélni magam. menstruáció előjele akkor nem lehet 1 héttel előtte? vagy mégis?
2014. ápr. 2. 23:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Szorítok neked, én mind a 3 gyerekemnél éreztem a nem várt előtt ezt a szúró érzést.A nem vàrtig tesztet nem érdemes csinálni mert nem mutatjaki.Nekem halványan rá 2 nappal volt pozitív teszt.Mikorra nem várod? :)
2014. ápr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
április 8-ra nem várom. Köszönöm a jó kívánságot, kedves vagy! Nem élem bele magam, kész csodának tartanám ha sikerülne végre, mert már több mint egy éve próbálkozunk. Ha most sem lesz, akkor megyünk egy családtervező helyre, bár már tervbe volt pár hónapja.
2014. ápr. 5. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:
szurkolok neked h sikerüljön! én is 8-9 felé nem várom, remélem szerencséje lessz mind2önknek :) (R)
2014. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De jó akkor szoríthatunk egymásnak :-) Jó lenne mindkettőnek sikerülne, szóval akkor neked is babásodást kívánok! :-) Ági
2014. ápr. 5. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
köszönöm :) szint ugy! :) (R)
2014. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár én már kezdem feladni a reményt, mert elindult lefelé a hőgörbém, :-( igaz még nem teljesen ment le, de nem sok esélyt látok a babásodásra.
2014. ápr. 6. 08:08
 9/11 anonim ***** válasza:
azért én még imátkozom mind2önkért! mindig van remény amig nem jön meg! megkérdezhetem mennyi volt ma a höd? mennyit ment le? (R)
2014. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy gondolsz rám is,de nekem majd talán majd máskor jön össze.Ma reggel már csak 36.4 lett a hőm.Neked remélem összejön a baba.
2014. ápr. 7. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!