Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció 11. napján...

A menstruáció 11. napján lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés
A ciklusom rendszertelen, mindig megjön de változó, 26-29 napra. 11. napon gumi nélkül csináltuk de csak 1-2 percig, nem élvezett belém, azt mondta nem érezte, hogy "kijött" volna valami.
2013. szept. 8. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A ciklus bármelyik napján lehetséges a teherbeesés, legfeljebb a valószínűsége kisebb. Ha nem került a hüvelybe ondó, akkor nyilván nem lehetséges. Szerintem az előváladék (bár abban is lehetnek spermák) nem igazán alkalmas megtermékenyítésre. Van a férfiak meddőségének egy olyan fajtája, aminél az ok az alacsony spermaszám. Nos ha ők nemzésképtelenek, akkor én nem hiszem, hogy előváladéktól könnyen lehetne teherbe esni.
2013. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A menstruáció 11. napján??11 napig menstruálsz?

Nem a ciklus 11. napját akartad írni?

De amugy bármikor teherbe lehet esni,ha nem védekeztek.

Ha biztosan nem akartok még babát,akkor védekezzetek rendesen!

2013. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ciklusra gondoltam :) Nem akarunk, ezért tartott csak néhány percig gumi nélkül, hirtelen hév volt... Mik az egyértelmű jelei a peteérésnek? 26 éves vagyok, de még soha nem figyeltem.
2013. szept. 8. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes! előváladéktól is! a megszakításos védekezés Pearl -indexe: 14-35 között van! elég magas!

nekemis példálul előbb van peteérésem nem a ciklus közepén: nekem általában 8-10. nap!

Peteérés: más lesz a folyásod, nekem van alhasi szúrkálás, nyilalás. illetve aznap gyakran van hőhullámom.

2013. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, mi nem megszakítva védekeztünk, hanem hirtelen felindulásból 1-2 percig védekezés nélkül csináltuk, de abbahagytuk, ő még nagyon messze volt a "jótól", és közben többször újra is kellett "éleszteni" a dolgot, nem úgy állt, ahogy kell.
2013. szept. 8. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van az esélye! Az elovalladek is tartalmazhat spermiumokat. Es attol is fugg azok "milyen erossek". Es ugy tudom , h a ciklus 7. napjatol a 12. napig a legerosebb a fogamzokepesseg.


Egyébként en is hasonlo szituba vagyok. A menzim utolso napjan voltunk együtt. Nem vedekeztunk. Nem tervezzuk a babat de ha jonne örülnénk. Holnap kellene megjonnie de semmi erre utalo jelem nincs. Borzasztoan szokott fajni a fejem mindig egy nappal előtte. ..semmi. Ugy tudom, h a spermiumok napokig eletkepesek lehetnek. Szerinted? Lehetek terhes?

2013. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem lehetsz. Egyébként én másnap vettem be esemény utánit és meg is jött a rendes időben. De mégis parázok még.
2013. okt. 13. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinte akkor ne parazz! Lehet , hogy van de ha idoben vetted be az esemeny utanit nem hiszem, h terhes lehetsz
2013. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!