Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megtörtént a megtermékenyít...

Ha megtörtént a megtermékenyítés és a beágyazódás akkor milyen jellegű nyák van (elvileg) az esedékes mensi napjáig (ami persze nincs akkor)? Pár tapasztalat?

Figyelt kérdés
olvasgattam már erről, de ahány cikk annyi félét ír...kicsit összezavarodtam...persze tudom...ez már a rágörcsölés kategória. de azért légyszi írjatok tapasztalatokat. köszönöm
2014. ápr. 4. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem krémes volt , mikor megjön akkor vizes, így sejtettem hogy babuci, utána pedig száraz :)
2014. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy nekem is krémes fehér, pedig elvileg ha babás vagyok akkor vizesnek kell lennie, most azt hallottam valakitől, még van pár napom a tesztelésig, de jó előérzetem van...
2014. ápr. 4. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért nem mindig van így, valakinek ilyen, valakinek olyan a folyása, mindenkinél más, erre ne alapozz. Mikor tesztelsz?
2014. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pénteken, ha nem bírok magammal talán már szerdán is
2014. ápr. 6. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!