Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek beágyazódás körül...

Akinek beágyazódás körül mensi szerű görcsei voltak meddig tartottak?

Figyelt kérdés

Egészen a nem vártig?

Nagyon furcsa a helyzet nekem most, mert ilyen pms tünetem még sosem volt, illetve nem ennyivel előbb. Szombatra nem várom (7 hónapja mensturálok újra, az első 38, majd 33, azóta 5 alkalommal pedig 35 naposak a ciklusaim). Vasárnap este kezdődött az enyhe megjön érzés és azóta folyamatosan érzem (azaz 6 nappal a nem várt előtt. maximum 1-2 nappal előtte szoktam ilyet érezni, de inkább közvetlen előtte órákkal). Éjjel még az álmomba is "belekúszott", mert már azt éreztem menstruálok, de semmi. A 9 dpo-n kezdőtött este, ma vagyok a 11 dpon. Teszteltem egyet de negatív, persze ez korai is, a fiamat még 12 dpon se mutatta.

Szóval, akinek esetleg beágyazódás körül volt ilyen, annak milyen volt, meddig tartott?



2014. jan. 7. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem az előző ciklusban így volt, mégis megjött, igaz kicsit késve.

De ebben a hónapban is tapasztalom, s ismét reménykedek.

Drukkolok Neked is!

2014. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos nekem is megjött a 13 dpon, mensi volt mégis a dologban nem baba! drukkolok én is neked!
2014. jan. 12. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!