Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is látjátok a 2 csíkot,...

Ti is látjátok a 2 csíkot, vagy csak én? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 4. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2014. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg halvanyabb volt az első tesztelesnel. Most már 8 hetes vagyok és múltheten láttam a szivvereset is az uhn. Kislányom 15 honapos, úgyhogy nekünk is kemény lesz és nem is volt tervezett, de már örülünk neki :))))
2014. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ciklusom 21.napján fogant. Nem mindig napra pontosan jön meg,néha 26,néha 30 napra. Köszönöm szépen Nektek,remélem mihamarabb beköltözik hozzátok is egy kis élet! Sorstársaknak pedig boldog babavárást :) mondjuk még csak halkan merek örülni,bármi történhet,de próbálok pozitívan hozzáállni!
2014. ápr. 4. 18:48
 14/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Én mindegyik teszteden látom a második csíkot ,bár csak pár nap múlva nekem is lenne :) Ez az első hónapunk a férjemmel,hogy próbálkozunk,ma kellett volna megjönnie de még nem jött,igaz a melleim egy hete feszülnek fájnak,meg ma már éreztem mensi szerű görcsöket de még semmi,míg nem jön meg van remény,és ha pár napot késik tesztelek,ha megjön akkor meg majd elmúlik és új hónap ój esély :) Neked nagyon drukolok,hogy minden oké legyen a babavárásod során! :)
2014. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél, de lehet látni csíkot. :)
2014. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Tudom,nagyon korai volt,de egyszerűen éreztem,hogy valami más most és nem bírtam ki,hogy ne csináljak egyet :-))
2014. ápr. 5. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!