Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Mikor teszteljek?

Lehet baba? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Fel eve hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset, azota probalkozunk. Elso baba lenne, viszont teljesen rendszertelenek a ciklusaim, meg mindig nem allt be, Bar az utobbi harom honapban, mar kezdett picit pontosabb lenni. Utolso menstruaciom elso napja marcius 15.-en volt. 26.-an voltunk egyutt a parommal 28.-an lehetett ovulaciom, (homerozes alapjan es nagyon furcsa alhasi fajdalmam is volt) aznap sajnos nem voltunk egyutt (munka miatt) de azota, folyamatosan 37,1 es az utobbi par napban 37,3- 37,4 a hom. A melleim megduzzadtak, es nagyon erzekenyek viszont van egy bal oldali petefeszek cisztam is. Vajon most sikerult? Meg eleg korai lenne tuneteket eszlelni?

2014. ápr. 5. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönni..vagy nem kellene. Ha jól tudom a ciszta okozhat kimaradàst..de ha késik akkor csinàlj tesztet,mert ha előbb csinàlnàd szerintem csak vagy csalódàs lenne,vagy ugyan úgy csak kételyeid lennének.
2014. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem a verzesem marcius 12-en indult. 22-en, 23-en, 29-en voltunk egyutt. A ciklusom 24-25 napos, a gyogyszer abbahagyasa utan erre allt be. Ma van a 24. nap, a teszt negativ, 2 napja szurkalast, aprobb gorcsoket, pici derekfajdalmat erzek. Szerintem meg korai tesztelned. Legalabbis azt olvastam, a megtermekenyules utan 10-12 nappal mar erzekeny teszt kimutathatja, de a legbiztosabb kesobb, az elmaradt mensi elso napjan csinalni. Turelem, tudom, mit erzel!

2014. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sziasztok, a ciklus.hu szerint 14.-en kellene megjonnie, de eddig meg sosem aszerint tortent. mndig vagy elobb vagy kesobb, igy eleg nehez kiszamitani. Masodik valaszolo nalam a derekfajas mindig a menstruacio jele , es a hasszurka is sajnos. Bar tudom, hogy a beagyazodas tunete is lehet, drukkolok neked, meg barmi lehet.
2014. ápr. 6. 05:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Masodik valaszolo vagyok. Ha 14-en kellene megjonnie, akkor szerintem varj a teszttel 10-ig. Most meg korai, szerintem.

Egyelore menstruacionak semmi jele, pedig tegnapra kellett volna lennie. A tunetek valoban mensire utalnak, de 2(!) napig voltak, alkalmankent, nem folyamatosan, ma mar nem, es meg mindig nem jott meg. Tesztet egyelore nem csinaltam.

Kitartast neked! :)

2014. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, negativ lett :( (eddig) . veled mi a helyzet masodik valaszolo?
2014. ápr. 10. 05:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ne add fel, meg barmi lehet.

Nalam sokaig semmi nem volt, egy talan halvanyka teszttel. Beindult a hanyinger tegnaptol, ma erre hatalmas gorcsokkel (4 nap kesessel) megjott. Elkeseredve meg nem vagyok, az elejen vagyunk a probalkozasnak, csak ijeszto a tobb napos keses, hanyinger, halvanyka teszt.

Neked szivbol kivanok babat!

2014. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled kerdezo? Sikerult a baba? Sok sikert!
2014. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat csak most vettem eszre, hogy irtal. Koszonom a drukkot a mult honapban nem jott ossze a baba, megjott pont idoben, nem is ertem mert semmi elojele nem volt es a hom is nagyon magas volt, azota vissza esett, most ujra probalkozunk kb a hetvegen lesz ovulaciom szerintem :) Azota mehpempot szedek, Nagyon jo lenne ha ebben a honapban osszejonne a baba :)
2014. ápr. 24. 10:02
 9/10 A kérdező kommentje:
Nalad mi a helyzet kedves valaszolo ?:)
2014. ápr. 24. 10:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Elkezdtem merni a homet, eddig nem tettem, es vasaroltam LH tesztcsikot is, mivel az ovulacios mikroszkoprol sok rosszat hallottam. Szoval rajta vagyunk. Orvoshoz is elmegyek, hogy nezzek meg, rendben van-e a peteeres. Majd jelentkezem meg a kesobbiekben. Minden bele!! :)
2014. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!