Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz így baba? Párommal...

Brigusz22 kérdése:

Lesz így baba? Párommal elkezdtük a babaprojektet, szeptember 18-án, közben 21-én megjött de 4 nap múlva elmúlt. Majd csináltuk 25-én,29-én, okt.1-én,3-án és tegnap 7-én. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A következő menses napján mikor meg kell jönnie,ha terhes vagy akkor már tutira ki kell mutatni a tesztnek!
2012. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En a következl menses idöpontja utan meg biztos ami biztos, 10 napot vartam, akkor csinaltam eddig a teszteket. (Pedig 28-30 napos, rendszeres.) Azert, mert tök mindegy, a teszt "csak" kimutatja az eredmenyt, szerintem felesleges azonnal (es akkor esetleg csalodas...stb), ugysem ettöl lesz gyereked.
2012. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne álljatok le, 2 naponta legyetek együtt, igy biztosabbra mehettek. Számold ki, hogy mikor kellene megjönnie a következő vérzésednek és ha nem jön meg az nap, akkor nyugodtan tesztelhetsz. Előtte felesleges lenne, mert csak elszomorodnátok, hogy nem sikerült. Tapasztalat.

Drukkolok :)

2012. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne legyetek X naponta együtt! Szerintem ami a normalis ritmusotok, az a jo! Csak: arra az 5 napra idözitsetek, amikor nagyobb az eselye.

A szexben a legfontosabb, hogy elvezd, ennyi, ezert, mert ez a termeszetes. (Az eröltetes pedig termeszetellenes, nem tudom, hogy hat a spermiumok eletkepessegere...stb.)

(Mi csak havonta 1-szer, es annak ellenere, hogy a ferjemnek van olyan betegsege, ami a spermiumokat lassithatja, 3 gyermekünk van.)


egyik elözö

2012. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es! Küldhetek privátot?
2012. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!:)rajta leszünk:)
2012. okt. 8. 16:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Köszi, de hat en nem nagyon tudok ennel többet irni (vagy igen?), csak a termeszetessegröl irtam, ami szerintem fontosabb...

4.

2012. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyan igy vagyok :)

Nekem is szeptember 21-én volt meg, és azóta rajta vagyunk.

Még teljesen felesleges tesztelni, majd ha késik.

2012. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, ment a mail. Köszi :)
2012. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem prosztata, de erröl nem szivesen, bocsi...

4.

2012. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!