Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutéten estem át, elhalt,...

Mutéten estem át, elhalt, saját tengelye korul megtekeredett, bevérzett petevezetékemet (méhkurt) távolították el. Mennyi az esélyem a teherbe esésre amennyiben ez a szerv már nem jon létre ujra az eltávolítást kovetoen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt, bizony ez a szerved már a múlté, de a Jóisten kettő petefészket adott a nőknek és jó esélyeid vannak hogy spontán teherbe essél. A hormonrendszer működése miatt lehet hogy csak minden második ciklusban lesz peteérésed, de az is lehet hogy minden ciklusban érik majd egy pete, hiszen milliónyi tüsző van egy petefészekben arra várva hogy megérjen. A test olyan kiválóan alkalmazkodik a megváltozott struktúrához, hogy nem kell aggódnod, biztosan lehet babád.
2008. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, tudom min mentél keresztül. Nekem 3,5 éve méhenkívüli terhesség miatt kellett eltávolítani az egyik petevezetékem. Én is teljesen kétségbe estem, hogy nem lehet többé gyerekem, igaz akkor volt már egy 8 éves fiam. Pedig mindenki biztatott, hogy ílyenkor a még működő petefészek, átveszi a másik szerepét. Nme hittem pedig IGAZ!! Most 12 hetes a kicsi fiam. Igaz 3 évet kellett várnom rá. Ne izgulj, sikerülni fog!!
2008. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes!!! Én egy petevezetékkel és kisebb méhvel születtem, és most terhes vagyok. Természetes úton, gyógyszerek és minden nélkül sikerül. Mondjuk nekem a másik oldal az teljesen alkalmas volt a dologra. Neked mit mondtak erre?
2008. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!