Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lila nemi szerv? De meg csak...

Lila nemi szerv? De meg csak kozepidoben vagyok!

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a lila nemi szerv terhessegre utal...de utalhat peteeresre is? 1-2 napja eszrevettem, hogy mintha meg lenne duzzadva odalent, de nem viszket. Ma lattam, hogy be is van lilulva. Tapasztalatok esetleg?
2010. márc. 7. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Terhességre a kimaradó vérzés és a pozitív terhességi teszt utal elsősorban. Nekem pl nem lila, pedig 34 hetes terhes vagyok.


tesztelj, ha terhesnek gondolod magadat.

2010. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat:

Amikor terhes lettem, akkortájt olvastam én is erről, és valóban, még az elmaradt mensi előtt nagyon lila volt. Olyan is maradt szülésig. Majd 9 hónap múlva, megint lilának tűnt, azt hittem, megint terhes vagyok, de kiderült, hogy nem.

Akkor is belilul, ha szexuális izgalomban vagy, vagy voltál, vagy forró víztől, dörzsöléstől, úgyhogy teljesen nyugalmi állapotban kell megnézni.

2010. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!