Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy méhen kívüli...

Lehet, hogy méhen kívüli terhességem van?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem,ahogy olvastam a tüneteket. 3 napja késik,nem állandóan,de estére mindig rámtör a derékfájás,szúr a hasam ( nem erősen,de azért érzem) és székelési ingerem van :S menjek orvoshoz szerintetek?
2014. ápr. 5. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2014. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől lenne méhenkívülid? Tesztelni kéne először, ezek normál terhestünetek, de mensisek is lehetnek.
2014. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze,pozitív. De ha az van is pozitív lesz úgy tudom. Most is bizsereg az alhasam.
2014. ápr. 5. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosz lenni, de szerinted belelátunk a hasadba? Menj el orvoshoz, ha már terhes vagy, de akár fel is hívhatod telefonon. Ha esetleg nem tudsz telefonszámot, akkor keress neten és kérdezd meg tőle, hogy szerinte ez annak a tünete-e.
2014. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyermekem van.Mindharommal görcsoltem az elso 5-6 hétben időnként.

Szerintem nem kene rosszra gondolod,ha nincsen semmi panaszod emellett.

2014. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!