Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma elkezdtem érezni, hogy a...

Ma elkezdtem érezni, hogy a jobb petevezetékem, vagy petefészkem erősen szurkál és félek, hogy esetleg, ha terhes is vagyok akkor nem-e méhen kívüli terhességem van. Egyáltalán ezt lehet-e érezni?

Figyelt kérdés

Férjemmel 3 hónapja próbálkozunk, hogy teherbe essek, nagyon szeretnénk kisbabát. Október 10-én jött meg utoljára a menstruációm és 28 naponta szokott megjönni. Okt. 20-27-ig minden nap szeretkeztünk, még gyertyaállásba is voltam ezek után... csak, hogy minden esélyt megadjak a dolognak. Tegnap az az nov. 7-én kellet volna megjönnie és mindig pontos volt eddig. Már másfél éve abbahagytam a fogamzásgátló szedését, nem vagyok beteg és nem is fogyókúrázok, hogy ez miatt késsen a menstruációm. Már több mint egy hete feszülnek a melleim, érzékeny a hasam alja és ez a mostani menzesz közeledtével egyre fájdalmasabb lett. Már nm tudok oldalt feküdni, mivel annyira fájnak a melleim és a hasam miatt már lassan nadrágot kell váltanom mivel a munkahelyemen már kigombolkozva ülök a székben annyira szorosnak érzem azt. Két napja a hátam is fáj, illetve émelygek és szédülök is. Csináltam ma két terhességi tesztet is én mind a kettő negatív lett sajnos... de még nem csüggedek... csinálok majd még tesztet jövőhéten is, ha kell utána héten is... :) Előre is köszönöm válaszát!

Tisztelettel: N. Timi


2013. nov. 8. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek terhességi tünetek. Nem hinném, hogy lehet érezni ha méhen kívüli. Ne is gondolj ilyenekre!!!

Pár nap múlva csinálj másik tesztet.

2013. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhesség 6-8 hetesen kezd gondot okozni, általában a doki előbb észre veszik, hogy méhen kívüli mint, hogy te érezni kezdjed a problémát.
2013. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közi a gyors válaszokat! :) Most egy kicsit azért megnyugodtam! :)
2013. nov. 8. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!